Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

X
Potrzebujesz pomocy?
Tutaj krok po
kroku pomożemy
Ci w wyborze
właściwych opon.
Wyszukaj opony
Szerokość
Wysokość
Średnica
Reifen Finden
Odczytać wartości na aktualnej oponie 

Według modelu pojazdu
Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Zip Code

or

City

Znajdź opony

Poszukujesz nowych opon letnich, zimowych, lub całorocznych? W naszym sklepie znajdziesz dowolną ilość atrakcyjnych ofert opon. Nasz asortyment obejmuje wszystkie znane marki. Prowadzimy sprzedaż opon we wszystkich klasach cenowych, łącznie z oponami renomowanych producentów jak Bridgestone, Dunlop oraz Falken. Skorzystaj przy tym z naszych atrakcyjnych warunków zakupu, które oferujemy naszym klientom.

Jeśli zamówisz więcej niż jedną oponę, pokrywamy również koszty przesyłki. Za pomocą naszej wyszukiwarki opon szybko znajdziesz pasujące opony. Wystarczy, że podasz rozmiar opon, numer VIN auta z dokumentów pojazdu lub markę, model oraz typ pojazdu, a pokażemy Ci przegląd wszystkich dostępnych ofert zakupu opon. Jeśli sobie tego życzysz, możesz wyszukać i zamówić swoje ulubione opony na podstawie ocen klientów oraz europejskiej etykiety opon.

Oszczędzaj jeszcze więcej dzięki wysokim rabatom

Przez cały rok na stronie oponytanio.pl są dostępne akcje rabatowe na opony oraz oferty specjalne. Zaglądaj do nas regularnie i zamów w naszym sklepie swoje opony do samochodu osobowego, motocykla, samochodu terenowego, pojazdu użytkowego lub oldtimera. Po zaksięgowaniu przez nas wpłaty na nasze konto trafią do Ciebie w terminie od 4 do 7 dni roboczych. Jako adres dostawy możesz podać wybrany serwis samochodowy lub jedną z naszych partnerskich stacji montażowych, z którymi współpracujemy na terenie całej Polski.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.