Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Barum Brillantis 2Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Barum Brillantis 2

Barum Brillantis 2 należy bez wątpienia do opon letnich wysokiej jakości i korzystnych cenowo. W naszym sklepie oponytanio.pl oferujemy tą oponę w bardzo dobrej cenie. Czasopisma i kluby samochodowe informują o dobrych wynikach tego produktu w trudnych testach przez nich przeprowadzonych. Opona przeznaczona jest do samochodów kompaktowych i jest dostępna w rozmiarach od 13 do 15 cali. Do wyboru macie Państwo indeks prędkości T (do 190 km / h) i H (do 210 km / h).

Krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni

Co sprawia, że ​​Barum Brillantis 2 jest dobrą oponą letnią? Produkt oparty jest na Barum Brillantis, w przeciwieństwie do poprzedniego modelu ma asymetryczny profil. Konstrukcja barku opony zapewnia wystarczającą stabilność podczas pokonywania zakrętów i przy zmianie pasa ruchu. Producent zadbał o to,by opona podczas hamowania na mokrej nawierzchni zapewniała wystarczający poziom bezpieczeństwa. Opona wyróżnia się krótszą drogą hamowania niż starszy model oraz dłuższą żywotnością.

Barum Brillantis 2 posiada wskaźnik zużycia bieżnika. Są to małe wypukłości pomiędzy rowkami profilu o wysokości 3 milimetrów. Jeżeli te wypukłości nie odróżniają się od reszty profilu,są niewidoczne,to należy oponę Barum Brillantis 2 wymienić na nową. ADAC nazywa ten produkt bardzo wyważoną oponą i w testach opon letnich z 2012 otrzymał we wszystkich kategoriach dobre oceny. Szczególnie jeśli chodzi o aquaplaning, zużycie paliwa i stabilność jazdy na suchych drogach Barum Brillantis 2 zapewnia bardzo dobre parametry.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more