Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Bridgestone Blizzak LM-32Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Bridgestone Blizzak LM-32

Bridgestone Blizzak LM-32 jest wspaniałą oponą zimową, której podstawą jest długoletni rozwój. Opona zapewnia najlepsze prowadzenie w zimowych warunkach panujących na ulicach i jest absolutnie godna polecenia wszystkim kierowcom poszukującym bezkompromisowej opony zimowej.

Bezproblemowe ruszanie za każdym razem

Opona ta wyposażona jest w specjalną technologię lameli Blizzak. Zapewnia wspaniałą stabilność jazdy zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Również na lodzie i śniegu technologia ta oferuje najlepsze właściwości, gdyż najważniejsze jest bezpieczeństwo. Jej kierunkowy bieżnik z dużymi rowkami zapewniają niezbędną trakcję w sytuacji, gdy ruszanie staje się nie lada wyzwaniem.Bridgestone Blizzak LM-32 posiada również duże bloki bieżnika z licznymi lamelami – idealne krawędzie zapewniające bardzo dobrą przyczepność na trudnym podłożu. Na koniec specjalna mieszanka bieżnika poprawia przyczepność na śniegu i skraca drogę hamowania.

Ekonomiczna opona zimowa

Nawet, jeśli na drodze nie ma śniegu, opona ta pokazuje, na co ją stać. Wysoki profil z dużymi rowkami optymalnie odprowadza wodę na mokrej nawierzchni i minimalizuje zagrożenie wystąpienia zjawiska aquaplaningu. W tym kryterium zimowego testu ADAC opona Bridgestone Blizzak LM-32 uzyskała dobre wyniki. Znakomita natomiast była jej stabilność na suchej jezdni. Pozytywnie wypadła ona również w kategoriach ścieralności i zużycia paliwa - dwa punkty, które dla świadomego kosztów kierowcy są decydującym argumentem za kupnem. Przed rokiem niemieckie czasopismo motoryzacyjne "Auto Bild" potwierdziło wspaniałe właściwości trakcyjne tej opony na śniegu, określając ją jako wzór opony zimowej. Jej mały opór toczenia przyczynił się do tego, że Bridgestone Blizzak LM-32 uzyskała w tym teście miejsce drugie.

Bridgestone Blizzak LM-32 jest określana jako prawdziwy Allrounder, który oferuje się jako opona zimowa do wielu różnych pojazdów. Właśnie dlatego dostępna jest ona w różnych rozmiarach pomiędzy 15 a 20 cali – na przykład na stronie oponytanio.pl, gdzie nie ponoszą Państwo żadnych kosztów transportu zamawiając co najmniej dwie opony.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more

oponytanio.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Akceptuję