Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Bridgestone Potenza RE 050 RFT

Bridgestone RE 050 RFT – nowoczesne opony na lato

Bridgestone to jeden z najbardziej docenianych producentów na świecie, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i zwracaniu uwagi na potrzeby klientów zyskał uznanie nawet wśród najbardziej wymagających zmotoryzowanych osób. To właśnie im przedstawia swoje znakomite opony na lato, które bardzo dobrze sprawdzają się każdego dnia od kwietnia do października. Bridgestone RE 050 RFT, łącząc wysoką jakość, solidne wykonanie oraz bardzo atrakcyjną cenę, od początku pojawienia się na rynku uważane są za kwintesencję doskonałości.

Opony najwyższej jakości

Opony Bridgestone charakteryzują się bardzo dobrą jakością. Do ich przygotowania wykorzystano nowoczesną i, co najważniejsze, starannie opracowaną mieszankę wraz z dodatkiem krzemionki. To właśnie ona sprawia, że ogumienie jest bardzo odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych, nie podlega ścieraniu i bardzo dobrze sprawdza się praktycznie każdego letniego i wiosennego dnia. Co więcej, opony letnie oferowane przez tego producenta posiadają bardzo dobrze dobrany asymetryczny bieżnik, który dodatkowo poprawia osiągi i przyczepność do nawierzchni.

Zadowolenie każdego dnia

Bez względu na to, co dzieje się na drodze, możesz mieć pewność, że w okresie wiosenno-letnim każdego dnia będziesz mógł cieszyć się komfortową jazdą. Wystarczy, że wybierzesz tanie opony producenta Bridgestone, które charakteryzują się nie tylko atrakcyjną ceną, lecz także wykonaniem na najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu online oponytanio.pl. Z chęcią przedstawimy Ci najlepsze propozycje, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.