Payment Banner

Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Dunlop SP Sport Maxx TT ROFMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Wygodna jazd a z oponami Dunlop SP Sport MAXX TT Rof

Dunlop to producent opon, który na światowym rynku pojawił się w 1889 roku. Obecnie, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, stara się jeszcze bardziej sprostać wszystkim potrzebom swoich zmotoryzowanych klientów. Dowodem na to są między innymi znajdujące się w jego ofercie opony Dunlop SP Sport MAXX TT Rof. Zostały one stworzone z myślą o samochodach osobowych, które charakteryzują się bardzo dużą mocą. Kierowcy BMW X3, Volkswagena Phaeton czy innych podobnych samochodów na pewno nie przejdą obok nich obojętnie.

Perfekcyjne wykonanie

Żeby opony na lato mogły bardzo dobrze sprawdzać się każdego dnia w sezonie wiosenno-letnim, muszą charakteryzować się solidnym wykonaniem. Dunlop od samego początku swojej działalności jest jak najbardziej tego świadomy, w związku z czym jego ogumienie charakteryzuje się wszystkim tym, czego mogą potrzebować wymagający kierowcy. Opony Dunlop SP Sport MAXX TT Rof wyróżnia znakomita odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz asymetryczny bieżnik, który bardzo dobrze odprowadza wodę i poprawia przyczepność do jakiejkolwiek nawierzchni. Perfekcyjne wykonanie sprawia, że opony letnie tego producenta gwarantują komfort i zadowolenie każdego dnia.

Opony klasy premium na każdą kieszeń

Chociaż opony Dunlop należą do klasy premium, na tle konkurencji wciąż charakteryzują się bardzo atrakcyjną ceną. Jeśli tylko chcesz zaoszczędzić kilka złotych, jednocześnie mając możliwość cieszenia się odpowiednią wygodą i bezpieczeństwem, na pewno powinieneś zapoznać się z propozycjami naszego sklepu online oponytanio.pl. Znajdziesz w nim tanie opony, które sprawią, że prowadzenie pojazdu osobowego o dużej mocy stanie się jeszcze bardziej ekscytujące.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more