Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Firestone Winterhawk

Opony Firestone Winterhawk – znakomita pomoc zimą

Firestone to jeden z producentów opon charakteryzujących się dość długim, ponad stuletnim, doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Swoją główną siedzibę posiada w Stanach Zjednoczonych, jednak obecnie jest znany praktycznie wszędzie, w tym również w Polsce, oferując opony klasy średniej, stworzone przede wszystkim z myślą o samochodach osobowych.

Znakomita budowa

Tym, co wyróżnia Firestone Winterhawk na tle konkurencji, jest przede wszystkim ich profesjonalna budowa. Posiadają one kierunkowy bieżnik, który sprawia, że jazda po mokrej czy zabłoconej nawierzchni nie jest już żadnym problemem – co więcej, staje się ogromną przyjemnością, której po prostu trudno się oprzeć. Do tego dochodzą odpowiednio zagęszczone lamele, których nie sposób zauważyć na całej powierzchni ogumienia. Dzięki nim opony na zimę potrafią zagwarantować należytą przyczepność, znacząco wpływającą na poprawę poczucia bezpieczeństwa nawet podczas niezbyt przyjemnych warunków.

Opony w atrakcyjnej cenie

Nie musisz wydawać majątku, żeby cieszyć się komfortową jazdą podczas każdego jesiennego czy zimowego dnia. Dobre i tanie opony zimowe znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego oponytanio.pl. Z przyjemnością przedstawimy Ci najchętniej wybierane opony Firestone, które na pewno będą mogły zagwarantować Ci to, czego potrzebujesz jako wymagający kierowca – rozpoczynając od zapewnienia sobie należytego bezpieczeństwa i komfortu, przez wytrzymałość opon, po ich bezproblemowe dostosowanie się do każdej sytuacji. Po prostu zapoznaj się z możliwościami, jakie dają Ci poszczególne opony zimowe i wybierz te, które pod każdym względem przedstawiają się najlepiej, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.