Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120

Hankook Ventus V12 evo2 K12 – pozytywnie zaskakujące opony

Hankoon Ventus V12 evo2 K120 to znakomite opony letnie, które potrafią pozytywnie zaskakiwać kierowców podczas pokonywania każdego kilometra. Charakteryzują się nie tylko naprawdę atrakcyjnym i profesjonalnym wykonaniem, lecz również konkurencyjną ceną na rynku – są najlepszym przykładem tego, że dobre opony wcale nie muszą kosztować majątku. Każdego roku coraz więcej osób decyduje się właśnie na nie, uważając je za opony osobowe, którym można zaufać bez względu na rodzaj nawierzchni czy obecne warunki pogodowe.

Wytrzymałość ponad wszystko

Cechą, którą bez najmniejszych wątpliwości można przypisać oponom Hankoon, jest ich ponadprzeciętna wytrzymałość. Otrzymano ją dzięki wykorzystaniu jedynej w swoim rodzaju, naprawdę starannie przygotowanej, mieszanki. To właśnie ona odpowiada za to, że opony Hankoon są wręcz niezniszczalne. Bez najmniejszych problemów radzą sobie nawet z najmniej przyjemnym typem nawierzchni. Co więcej, umożliwiają komfortowe i bezpieczne wchodzenie w zakręty oraz skutecznie zwalczają jakiekolwiek niebezpieczeństwo i ryzyko w przypadku kontaktu auta z nawierzchnią rozgrzaną od promieni słonecznych – idealne rozwiązanie na letnie dni.

Wysokiej jakości opony w atrakcyjnej cenie

Ventus V12 evo2 K120 to opony klasy średniej, które możesz dostać w naprawdę dobrej cenie. Wystarczy, że skorzystasz z oferty oponytanio.pl. Nasz sklep internetowy z przyjemnością przedstawi Ci najlepsze tanie opony, którym możesz zaufać bez względu na rodzaj posiadanego pojazdu oraz najczęstsze warunki, jakie przyjdzie Ci pokonywać. Za niewielkie pieniądze możesz zyskać zdecydowanie więcej niż jeszcze kilka dni temu mogło Ci się wydawać.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.