Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Kleber Transalp 2

Kleber Transalp 2 – sprawdzone opony dostawcze na zimę

Zależy Ci na tym, aby cieszyć się wygodną, stabilną i bezpieczną jazdą każdego zimowego dnia? Jesteś właścicielem bądź kierowcą samochodu dostawczego? Chcesz zaoszczędzić możliwie jak najwięcej pieniędzy? Jeżeli tak, z chęcią przedstawimy Ci coś, co na pewno przypadnie Ci do gustu. Chodzi o opony Kleber Transalp 2, które posiadają w sobie wszystko to, czym powinny charakteryzować się dobre opony zimowe. Zdecyduj się właśnie na nie i zobacz, jak bardzo przyjemna może być jazda nawet podczas konieczności pokonywania najmniej sprzyjających jej warunków na drodze.

Dobre opony bez względu na typ nawierzchni

Jak wiadomo, zimą warunki na drodze potrafią zaskakiwać. To, że jednego dnia pogoda była słoneczna, nie oznacza, że kolejnego dnia kierowcy nie będą musieli zmagać się z oblodzonymi nawierzchniami. Opony Kleber bardzo dobrze dopasowują się do wszelkich warunków panujących na drodze i bez najmniejszych problemów poradzą sobie z praktycznie każdą nawierzchnią, jaką można spotkać od października do marca. Te znakomite opony na zimę, dzięki szerokim rowkom i kierunkowemu bieżnikowi, bardzo dobrze radzą sobie z odprowadzaniem wody i gwarantują niezawodną przyczepność oraz łatwe wchodzenie w zakręty. Co więcej, opony zużywają się równomiernie i powoli, dzięki czemu kierowcy mogą cieszyć się nimi przez wiele długich sezonów, nawet podczas ich intensywnego wykorzystywania każdego dnia.

Francuskie opony godne zaufania

Kleber to francuski producent ogumienia z ponad stuletnim doświadczeniem, w którego ofercie można znaleźć nie tylko opony dostawcze, lecz również osobowe. Jego produkty wyróżnia znakomita jakość i przystępna cena. Na naszej stronie internetowej oponytanio.pl znajdziesz oferowane przez niego tanie opony, którym na pewno możesz zaufać. Sprawdź je już teraz i zobacz, jak wiele są w stanie Ci one zagwarantować.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.