Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Kumho Ecsta Le Sport KU39Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Kumho Ecsta Le Sport KU39 – solidnie wykonane opony na lato!

Wybór opon letnich bywa bardzo skomplikowany. Cech, na które za każdym razem należy zwracać uwagę, jest naprawdę całkiem sporo. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Jeżeli zależy Ci na tym, żeby zaoszczędzić jak najwięcej czasu i wybrać takie opony, które sprawdzą się dobrze w każdych warunkach, po prostu postaw na Kumho Ecsta Le Sport KU39. Są one po prostu idealnym rozwiązaniem z punktu widzenia właścicieli aut osobowych, poszukujących ogumienia w rozmiarach od 16 do 20 cali.

Satysfakcja gwarantowana

Opony na lato oferowane przez Kumho charakteryzują się asymetrycznym bieżnikiem, który sprawia, że dopasowanie samochodu do warunków panujących na drodze staje się bardzo łatwe. Ogumienie bardzo dobrze radzi sobie z odprowadzaniem wody, gwarantowaniem odpowiedniej przyczepności i poziomu bezpieczeństwa, zarówno podczas pokonywania mokrych, jak i suchych odcinków. Nie bez powodu opony Kumho doceniane są przede wszystkim przez osoby, które cenią sobie nie tylko wygodę, lecz również poczucie maksymalnej kontroli nad autem każdego dnia.

Tanie opony na wyciągnięcie ręki

Opony letnie Kumho, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu online, oponytanio.pl, pokazują, że dobre ogumienie wcale nie musi być drogie. Zalicza się do klasy średniej i uważa się, że charakteryzują się one możliwie jak najlepszym stosunkiem oferowanej jakości do ceny. Jeśli interesują Cię tanie opony, które mogłyby sprawdzić się dobrze niezależnie od dnia czy warunków na drodze, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Zamów opony tego południowokoreańskiego producenta i ciesz się wygodną jazdą każdego lata.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more

oponytanio.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Akceptuję