Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Nokian WR G2 SUV

Nokian WR G2 SUV – idealne opony na zimę

Właściciele i kierowcy samochodów typu SUV doskonale wiedzą, jak bardzo ważną rolę odgrywają opony na zimę. Są one w stanie nie tylko zagwarantować odpowiedni poziom poczucia bezpieczeństwa oaz komfortu, lecz także znacząco wpłynąć na satysfakcję z pokonywania każdego kilometra różnych typów nawierzchni. Jeżeli interesują Cię idealne opony, zdecyduj się na opony Nokian WR2 SUV, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku.

Komfort i bezpieczeństwo

Te starannie przygotowane opony zimowe są w stanie zapewnić wszystkim kierowcom to, co najważniejsze podczas jazdy. Gdy tylko zdecydujesz się na nie, bardzo szybko zauważysz, że gwarantują niesamowitą przyczepność do nawierzchni i bardzo dobrze radzą sobie nawet z szybko zmieniającymi się temperaturami powietrza. Te cechy otrzymały dzięki starannie opracowanej mieszance gumowej, opartej na bazie nowoczesnych składników i technologii. Decydując się na opisywane prze nas opony Nokian WR G2 SUV, zyskujesz także możliwość cieszenia się dynamiczną jazdą, łatwym wchodzeniem w zakręty oraz bardzo krótką drogą hamowania. Satysfakcja zapewniona.

Fińskie opony, którym możesz zaufać

Nokian to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów opon na międzynarodowym rynku. Swoją działalność rozpoczął w Finlandii w 1932 roku. Obecnie w jego ofercie można znaleźć różnego typu tanie opony, które bez najmniejszych problemów dostosowują się do potrzeb i preferencji kierowców na całym świecie. Najlepsze propozycje znajdziesz na oponytanio.pl. Przyjrzyj się im i wybierz najlepsze dla siebie opony przez Internet, abyś bardzo szybko mógł zagwarantować sobie jazdę na najwyższym poziomie.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.