Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się
ico 061-641-73-64 061-641-73-64

Nokian Z SUV

Nokian Z SUV - opony godne zaufania

Nokian Z SUV to znakomite opony renomowanej i zajmującej od wielu lat silną pozycję na fińskim, europejskim oraz światowym rynku marki. Stworzone zostały z myślą o zastosowaniu w samochodach z napędem na cztery koła w sezonie letnim, czyli mniej więcej od października do marca. Są doskonałym rozwiązaniem dla kierowców, którzy potrzebują niezawodności, solidnego wykonania i wytrzymałości za stosunkowo małe pieniądze.

Solidne wykonanie gwarancją sukcesu

Fiński producent ogumienia, opierając się na swoim dość sporym już doświadczeniu, dokładnie wie, jakie opony 4x4 interesują jego klientów. W jego ofercie znajdują się bardzo dobre opony na sezon letni, w tym między innymi Nokian Z SUV. Posiadają one asymetryczny bieżnik, który bardzo dobrze sprawdza się na suchej i mokrej powierzchni, jednocześnie umożliwiając szybkie i łatwe wchodzenie w zakręty.

Nokian Z SUV – opony w jeszcze lepszej cenie

Żaden kierowca nie lubi przepłacać i nie podlega to żadnym wątpliwościom. Dlatego też, jeśli tylko zapoznasz się z naszymi propozycjami na oponytanio.pl, szybko przekonasz się, że dobre i tanie opony mogą iść ze sobą w parze. Najlepszym przykładem na to są opony Nokian Z SUV, których na próżno szukać za tak małe pieniądze w innych sklepach online. Po prostu przyjrzyj się im i zamów je u nas już teraz, a sam przekonasz się, jak duo możesz zyskać.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.