Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Nokian zLine SUV

Nokan zLine SUV - opony 4x4 dla każdego wymagającego kierowcy

Interesują Cię opony letnie, które bardzo dobrze sprawdzałyby się w kontakcie z praktycznie wszystkimi warunkami w sezonie od marca do października? Koniecznie poznaj Nokian zLine SUV, które spotykają się z bardzo dużym pozytywnym odzywem ze strony nawet bardzo wymagających kierowców. Są to doskonałe opony zaliczane do klasy premium, które powstały w oparciu o najnowsze technologie. Na pewno nie zawiodą Cię nawet wtedy, gdy zwykłe opony dawno już nie dałyby sobie rady.

Stabilne prowadzenie pojazdu zapewnione

Tym, co przede wszystkim zasługuje na uznanie, jeśli chodzi o Nokian zLineSUV, jest asymetryczny bieżnik. To właśnie on umożliwia proste pokonywanie różnych typów nawierzchni oraz szybkie i bezproblemowe wchodzenie w zakręty. Co więcej, te doskonałe opony 4x4 wyróżniają się optymalną stabilnością i gwarantują płynne prowadzenie pojazdu. Są także bardzo trwałe. Jako nieliczne opony letnie, bardzo powoli i, co najważniejsze, regularnie ścierają się, dzięki czemu czas ich użytkowania znacząco wydłuża się.

Nokian zLine SUV w niezwykle korzystnej cenie

Opony Nokian na tle ogumienia konkurencji wyróżniają się niesamowitą jakością oraz idącą w parze zaskakująco atrakcyjną ceną. Tanie opony fińskiego producenta, w tym między innymi Nokian zLine SUV, bez najmniejszych problemów znajdziesz w naszym sklepie internetowym pod adresem oponytanio.pl. Zapoznaj się z nimi już teraz i zamów swoje opony online. Zapewniamy Ci szybką wysyłkę i komfortową dostawę wybranego przez Ciebie towaru.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.