Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Weź udział w programie afiliacyjnym z oponytanio.pl

Posiadasz chętnie odwiedzaną stronę internetową o tematyce związanej z samochodami, oponami lub kołami? Chcesz zarabiać na swojej witrynie? To bardzo proste, gdy zostaniesz Partnerem (afiliantem) oponytanio.pl.

Affiliate-Program

Zgłoszenie do programu partnerskiego oponytanio.pl

Zgłoś się niezobowiązująco już dziś do naszego programu partnerskiego poprzez sieć afiliacyjną Awin i od jutra zarabiaj pierwsze prowizje! Zgłoszenie i udział w naszym programie partnerskim są naturalnie bezpłatne.

Integracja materiałów reklamowych:

Udział w programie partnerskim z oponytanio.pl to gwarantowany sukces. Oferujemy Partnerom wiele kreacji reklamowych, które mogą w prosty sposób umieścić na swojej stronie. Nasze materiały reklamowe obejmuję wszelkie możliwe instrumenty, takie jak banery, linki tekstowe czy okna wyszukiwania opon (dostępne też w wersji White-Label). Mamy formy reklamy odpowiednie do każdej strony internetowej! Warte polecenia jest zwłaszcza umieszczenie naszych reklam w newsletterze Partnera, co dodatkowo podwyższa prowizję.

Przekierowanie klienta:

Gdy użytkownik Twojej strony internetowej klika na zamieszczony na niej materiał reklamowy, zostaje przekierowany do sklepu internetowego oponytanio.pl. Zakupy w naszym sklepie dokonane dzięki przekierowaniu z Twojej strony oznaczają atrakcyjną prowizję w wysokości min. 3% od kwoty netto zamówienia (wartość zamówienia bez VAT oraz kosztów opakowania i wysyłki).

Otrzymanie prowizji:

Już kilka zakupów w miesiącu oznacza spore prowizje:

Przykładowo klient kupuje 4 opony wraz z felgami i wartość jego koszyka zakupów osiągnęła 800 EUR. Po odjęciu podatku VAT oraz kosztów wysyłki zarobek Partnera wyniesie około 20 EUR.

Tutaj znajdziesz Informacje o warunkach udziału w programie partnerskim z oponytanio.pl

Warunki uczestnictwa

oponytanio.pl Affiliate Program