Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

X
Potrzebujesz pomocy?
Tutaj krok po
kroku pomożemy
Ci w wyborze
właściwych opon.
Wyszukaj opony
Szerokość
Wysokość
Średnica
Reifen Finden
Odczytać wartości na aktualnej oponie 

Według modelu pojazdu
Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Zip Code

or

City

Znajdź opony

Kto poszukuje nowych opon i chce zaoszczędzić pieniądze, kupuje w internecie. Jednak należy zrobić to we właściwym czasie przed rozpoczęciem sezonu – dwa tygodnie przed świętami Wielkanocnymi lub początek października to idealny moment, żeby dokonać zakupu opon w internecie. Wówczas nie wystapią opóźnienia przy wymianie opon, kiedy niskie lub wysokie temperatury postawią swoje wysokie wymagania wobec opon. Na stronie oponytanio.pl w okresie wymiany opon zawsze dostępny jest rabat za wcześniej złożone zamówienie. Rozejrzyj się również za naszymi aktualnymi akcjami na naszej stronie. Możesz również subskrybować nasz Newsletter, żeby być na bieżąco z korzystnymi ofertami znajdującymi się w naszym sklepie.

Opony w korzystnej cenie dzięki bonowi rabatowemu

Zapewnij sobie już teraz imponujące rabaty i zamów opony lub koła kompletne na stronie oponytanio.pl. Z bonem rabatowym oponytanio.pl stwórz sobie prawdziwą okazję przy zakupie opon w internecie. Jesli podaleś nr bonu rabatowego lub kod rabatowy, to w trakcie składania zamówienia może zostać zrealizowany, tak że łączna suma zredukuje się automatycznie. Nie czekaj z zamówieniem nowych opon, do momentu, kiedy głębokość bieżnika zmniejszy się poniżej odgórnie przypisanej wartości 1,6 mm, lecz zareaguj w odpowiednim momencie. Nie oszczędzaj w niewłaściwy sposób, lecz z bonem oponytanio.pl. Zdarte opony lub źle dobrane ogumienie do pory roku stanowią ryzyko i nie należy ich używać. Zminimalizuj niebezpieczeństwo w ruchu drogowym i zamów jeszcze dziś Twoje nowe opony w naszym sklepie online. Trwa to tylko kilka minut, ponieważ obsługa jest dziecinnie prosta. Najlepiej miej pod ręką dowód rejestracyjny Twojego pojazdu – tam znajdziesz wszystkie informacje, które są potrzebne do zakupu właściwych opon lub kół kompletnych. Poza tym możesz zlecić wysyłkę opon do jednego z wielu naszych serwisów partnerskich , którzy znajdują się na terenie całej Polski. Tam zostaną wymienione opony w Twoim pojeździe i zaoszczędzisz nie tylko czas, lecz także pieniądze.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.