Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Starmaxx Ultra Sport ST760 215/55 ZR17 98W XL

Starmaxx

Starmaxx Ultra Sport ST760
215/55 ZR17 98W XL

Rozmiar opony
215/55 ZR17 98W XL  Zmień 
Dostępność
Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
Opona
Opony letnie
Indeks prędkości
W: Zatwierdzony do 270 km/h
EAN
8680830010473
Numer artykułu
R-271524
Etykieta opony
DEX

Produkt jest obecnie niedostępny w magazynie
tylko
273 zł

Dodaj produkt do porównania

Dlaczego warto kupować u nas?
Wysyłka gratis*
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych

Starmaxx Ultra Sport ST760

PT741, przeznaczona dla osób uzależnionych od prędkości, oferuje wysokie prędkości, bezpieczeństwo i komfort jazdy.

ST760, przeznaczona dla osób uzależnionych od prędkości, oferuje wysokie prędkości, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Doskonałe osiągi i prowadzenie dla osób uzależnionych od prędkości dzięki specjalnemu profilowi opony... Maksymalna przyczepność na zakrętach na mokrych i suchych nawierzchniach... Szeroki zakres zastosowań, od samochodów sportowych do pojazdów luksusowych, dzięki nowoczesnej konstrukcji i estetycznemu wyglądowi. ST760 jest opona wyczynową zaprojektowaną pod kątem zapewnienia jednocześnie wysokich prędkości, komfortu i bezpieczeństwa. Specjalnie zaprojektowany profil bieżnika zapewnia możliwość osiągania wyjątkowo wysokich prędkości, doskonałe prowadzenie i zachowanie pojazdu podczas pokonywania zakrętów na suchych i mokrych nawierzchniach. Nowoczesny wzór bieżnika i specjalna mieszanka bieżnika zapewniają oszczędność paliwa oraz trwałość. ST760 jest przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań, od samochodów sportowych do luksusowych.

Technologia i zalety

FST - Technologia drobnoziarnistej krzemionki
Mieszanka krzemionkowa bieżnika Full Silica opracowana dzięki technologi FST zapewnia doskonałe prowadzenie na suchych i mokrych nawierzchniach. Opory toczenia są znacznie zmniejszone, co powoduje zmniejszenie zużycia paliwa.

BUDOWA PODKŁADU BIEŻNIKA OPARTEGO NA NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII
Bezszwowa, spiralna osłona nylonowa 0° i szerokie opasanie stalowe. Poprawia jednorodność, zapewniając płynniejszą jazdę, trwałość i mniejsze zużycie bieżnika.

JEDNOLITA DRUTÓWKA Z POJEDYNCZYM OPLOTEM I TWARDY WYPEŁNIACZ STOPKI
Wzmacnia połączenie opony z felgą, zwiększając precyzję prowadzenia. Większa stabilność poprzeczna przy pokonywaniu zakrętów z dużą prędkością i jednorodność zapewniające płynniejszą jazdę.

*W przypadku zakupu minimum 2 sztuk.