Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

X
Potrzebujesz pomocy?
Tutaj krok po
kroku pomożemy
Ci w wyborze
właściwych opon.
Wyszukaj opony
Szerokość
Wysokość
Średnica
Reifen Finden

Według modelu pojazdu
Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Zip Code

or

City

Kupowanie opon u nas jest tak proste.

Nasze zaletyZnajdź opony

Zakup nowych opon wiąże się z kosztami. Z tego powodu wiele aut jeździ na zużytych oponach lub w ogóle nie używa opon zimowych. Obie te rzeczy nie są zabronione, jednak wiążą się z ryzykiem bezpieczeństwa. Kondycja opon oraz ich dopasowanie do panujących warunków pogodowych może decydować o życiu i śmierci. Tylko prawidłowy oraz wystarczająco głęboki bieżnik odprowadza wodę w trakcie opadów deszczu oraz dba o trakcję na lodzie oraz śniegu. W sklepie oponytanio.pl szybko otrzymasz opony w atrakcyjnej cenie. Nasze mocno skalkulowane ceny umożliwiają każdemu zakup nowych opon.

Nasz wybór obejmuje ponad 100 marek we wszystkich klasach cenowych. Obok wyjątkowo atrakcyjnych cenowo producentów azjatyckich, u których cena za jedną oponę wynosi nieco poniżej 170 zł, prowadzimy również sprzedaż produktów renomowanych producentów jak Continental, Pirelli i Bridgestone.

Wszystko o oponie

Zamów opony w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym – z reguły trafią one do Ciebie w terminie od 4 do 7 dni roboczych. Zapłać kartą kredytową, tradycyjnym przelewem bankowym, za pobraniem lub za pomocą opcji sofortbanking – bezpośredniego przelewu elektronicznego z Twojego konta. Jeśli dokonasz zakupu więcej niż jednej opony, pokryjemy koszty wysyłki. Możesz zlecić dostawę towaru pod Twój adres zamieszkania lub bezpośrednio do serwisu samochodowego. Ponadto, jeśli chodzi o wymianę opon, do dyspozycji pozostają nasze partnerskie stacje montażowe. Poza tym: Na stronie oponytanio.pl masz możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie nie tylko opon, lecz także felg, kół kompletnych, olejów silnikowych oraz części zamiennych.

*W przypadku zakupu minimum 2 sztuk.