Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

X
Potrzebujesz pomocy?
Tutaj krok po
kroku pomożemy
Ci w wyborze
właściwych opon.
Wyszukaj opony
Szerokość
Wysokość
Średnica
Reifen Finden
Odczytać wartości na aktualnej oponie 

Według modelu pojazdu
Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Zip Code

or

City

Znajdź opony

Zakup nowych opon wiąże się z kosztami. Z tego powodu wiele aut jeździ na zużytych oponach lub w ogóle nie używa opon zimowych. Obie te rzeczy nie są zabronione, jednak wiążą się z ryzykiem bezpieczeństwa. Kondycja opon oraz ich dopasowanie do panujących warunków pogodowych może decydować o życiu i śmierci. Tylko prawidłowy oraz wystarczająco głęboki bieżnik odprowadza wodę w trakcie opadów deszczu oraz dba o trakcję na lodzie oraz śniegu. W sklepie oponytanio.pl szybko otrzymasz opony w atrakcyjnej cenie. Nasze mocno skalkulowane ceny umożliwiają każdemu zakup nowych opon.

Nasz wybór obejmuje ponad 100 marek we wszystkich klasach cenowych. Obok wyjątkowo atrakcyjnych cenowo producentów azjatyckich, u których cena za jedną oponę wynosi nieco poniżej 170 zł, prowadzimy również sprzedaż produktów renomowanych producentów jak Continental, Pirelli i Bridgestone.

Wszystko o oponie

Zamów opony w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym – z reguły trafią one do Ciebie w terminie od 4 do 7 dni roboczych. Zapłać kartą kredytową, tradycyjnym przelewem bankowym, za pobraniem lub za pomocą opcji sofortbanking – bezpośredniego przelewu elektronicznego z Twojego konta. Jeśli dokonasz zakupu więcej niż jednej opony, pokryjemy koszty wysyłki. Możesz zlecić dostawę towaru pod Twój adres zamieszkania lub bezpośrednio do serwisu samochodowego. Ponadto, jeśli chodzi o wymianę opon, do dyspozycji pozostają nasze partnerskie stacje montażowe. Poza tym: Na stronie oponytanio.pl masz możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie nie tylko opon, lecz także felg, kół kompletnych, olejów silnikowych oraz części zamiennych.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.