Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Rozmiary felg aluminiowychFelgi – rozmiary do twojego auta

Osoby wybierające swoje idealne felgi, zawsze na samym początku powinny zwracać uwagę na ich rozmiar. To od niego bowiem zależy, czy będą one w stanie spełniać swoje funkcje, czy też nie. Dopiero później należy uwzględniać ich wygląd oraz styl, jaki potrafią nadać swojemu samochodowi. Jak więc wybrać idealne felgi? Rozmiary, jakimi charakteryzują się one, mogą być różne. Przyjrzyjmy się dokładniej ich specyfice.

więcej ...

Jak odczytać rozmiar felgi?

Wszystkie felgi, bez względu na to, czy chodzi o felgi aluminiowe, czy też felgi stalowe, posiadają na swojej powierzchni konkretne oznaczenia. Dotyczą one ich szerokości, średnicy oraz odsadzenia. Na tej podstawie możesz dokładnie dopasować je do swojego auta. Jeżeli jednak wciąż nie wiesz, jak to zrobić, nie musisz o nic się martwić. Na oponytanio.pl udostępniamy ci możliwość skorzystania z kreatora dopasowywania felg do swojego auta. Wystarczy, że określisz model oraz markę swojego samochodu, a my zajmiemy się resztą.

Felgi w atrakcyjnej cenie

Dbamy o to, aby nasze felgi oraz opony charakteryzowały się możliwie jak najlepszą ceną. Wierzymy, że w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom maksymalne poczucie zadowolenia. Jeżeli więc interesują cię konkretne felgi, określ ich rozmiar i pozostałe parametry, a następnie złóż zamówienie. Zapewniamy szybką i profesjonalną wysyłkę pod wskazany przez ciebie adres.

[X]

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję