Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

X
Potrzebujesz pomocy?
Tutaj krok po
kroku pomożemy
Ci w wyborze
właściwych opon.
Wyszukaj opony
Szerokość
Wysokość
Średnica
Reifen Finden
Odczytać wartości na aktualnej oponie 

Według modelu pojazdu
Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Zip Code

or

City

Znajdź opony

Wysyłka opon za pomocą sklepu internetowego oponytanio.pl jest praktyczną alternatywą w stosunku do zakupu opon u lokalnego dilera, ponieważ oferuje wiele zalet:

  • Atrakcyjne ceny: Ponieważ marża sklepowa nie jest uwzględniona, sprzedawcy internetowi mogą zaoferować korzystne ceny swoim klientom.
  • Duży wybór: Większość sklepów oponiarskich w internecie posiada ogromny magazyn i dzięki temu dysponuje szeroką paletą produktów.
  • Szybka dostawa: Drogi od zamówienia do logistyki są krótkie. Dzięki temu opony trafiają do klienta w przedziale od 4 do 7 dni roboczych.
  • Brak problemu z transportem: Masz możliwość wysłania swojego zamówienia, złożonego na stronie oponytanio.pl, do wybranego przez Ciebie serwisu samochodowego lub do jednej z naszych partnerskich stacji montażowych, żeby jednocześnie móc wykonać tam montaż – wówczas nie ponosisz kosztów transportu.

Oczywiście lokalni dilerzy również oferują odpowiednie opony. Jednak w wielu przypadkach muszą zostać najpierw zamówione, ponieważ przez dużą ilość marek oraz rozmiarów wybór na miejscu jest ograniczony.

Często trzeba również czekać na zamówienie. Skorzystaj z zalet wysyłki opon przez internet – nakład czasu jest niewielki. Wystarczy, że podasz potrzebny rozmiar lub markę/model pojazdu i zamówisz wybrane opony. Ponadto oferujemy Ci różne formy płatności, wysyłka z reguły jest bezpłatna.

Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski.