Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony TOYOTA

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Toyota

Marka Toyota powstała w roku 1937, a w 2007 roku awansowała z 9,5 mln sprzedanych aut do największego na świecie producenta samochodów. Przez kierowców na całym świecie ceniona jest przede wszystkim niezawodność pojazdów tego producenta. Paleta modeli Toyoty obejmuje samochody we wszystkich kategoriach. Do najbardziej popularnych należą:

  • Toyota Auris
  • Toyota Avensis
  • Toyota Aygo
  • Toyota Corolla
Odpowiednio duży jest także wybór oferowanych opon do Toyoty. Dbając o wyposażenie, marka współpracuje z różnymi wiodącymi producentami.

Dobre opony do każdej Toyoty

Wybór opon do mniejszych modeli Toyoty, takich jak IQ jest raczej ograniczony. Standardowo IQ wyposażone jest w opony w rozmiarze 175/65 R15. W ofercie nie ma innych wariantów. W klasie kompakt wybór jest już większy. Do Toyoty Auris mogą Państwo wybrać według mocy silnika różne rozmiary opon. Przykładowo Toyota Auris Hatchback I 1.4 wyposażona jest w 195/65 R15. Opcjonalnie możliwe są także:
  • 205/60 R15
  • 205/55 R16
  • 215/45 R17
Do SUV Toyota RAV4 można zastosować opony z szerokością do 235 mm. Dokładne informacje dotyczące dozwolonych rozmiarów do Toyoty znajdą Państwo w dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu. Jeśli to możliwe, należy stosować wyłącznie modele podane przez producenta. Tylko to zapewni, że podane wartości zużycia paliwa oraz hałasu zostaną spełnione.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.