Skontaktuj się z nami
061-641-73-64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony motocyklowe: Sport wyścigowyMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Motocyklowe opony sportowe

Podczas gdy większość motocyklistów ma na celu przejechanie trasy z punktu A do punktu B, ciągnie niektórych na tor wyścigowy.To tutaj mogą zmierzyć się z innymi kierowcami jednośladu oraz poczuć adrenalinę, której są pozbawieni w codziennym ruchu drogowym. Tu liczy się nie tylko panowanie nad pojazdem, ale również bezpieczeństwo. Dlatego typowe opony nie nadają się zupełnie do tego rodzaju zaciętych pojedynków. O wiele lepiej sprawdzają się tutaj odpowiednie wyścigowe opony motocyklowe.
Kto chciałby cieszyć się z sukcesów osiągniętych na torze wyścigowym lub poczuć dreszczyk emocji nie powinien sięgać po oponę niskiej jakości . Opony motocyklowe mają bowiem ogromny wpływ na zachowanie motocykla- zwłaszcza przy maksymalnej prędkości. Opony dobrej jakości do motocykli wyścigowych znajdziecie na stronie oponytanio.pl

Opony wyścigowe nie dopuszczone do użytku po drogach publicznych

Kupując oponę wyścigową należy zwrócić uwagę na skrót" NHS ", który oznacza "not for highway service" czyli oponę wyścigową nie dopuszczoną do użytku po drogach publicznych. Dobra opona wyścigowa charakteryzuje się maksymalną przyczepnością, jednak nie powinna ona zdzierać się również od razu po pierwszym okrążeniu. Dlatego producenci starają się zachować kompromis pomiędzy maksymalną przyczepnością , która jest priorytetem przy tego typu oponach, a przebiegiem (żywotnością). Opony wyścigowe do motocykli takich marek premium jak Continental i Metzeler znajdziecie w przystępnej ofercie cenowej na stronie oponytanio.pl.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję