Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony motocyklowe: Sport wyścigowy

Motocyklowe opony sportowe

Podczas gdy większość motocyklistów ma na celu przejechanie trasy z punktu A do punktu B, ciągnie niektórych na tor wyścigowy.To tutaj mogą zmierzyć się z innymi kierowcami jednośladu oraz poczuć adrenalinę, której są pozbawieni w codziennym ruchu drogowym. Tu liczy się nie tylko panowanie nad pojazdem, ale również bezpieczeństwo. Dlatego typowe opony nie nadają się zupełnie do tego rodzaju zaciętych pojedynków. O wiele lepiej sprawdzają się tutaj odpowiednie wyścigowe opony motocyklowe.
Kto chciałby cieszyć się z sukcesów osiągniętych na torze wyścigowym lub poczuć dreszczyk emocji nie powinien sięgać po oponę niskiej jakości . Opony motocyklowe mają bowiem ogromny wpływ na zachowanie motocykla- zwłaszcza przy maksymalnej prędkości. Opony dobrej jakości do motocykli wyścigowych znajdziecie na stronie oponytanio.pl

Opony wyścigowe nie dopuszczone do użytku po drogach publicznych

Kupując oponę wyścigową należy zwrócić uwagę na skrót" NHS ", który oznacza "not for highway service" czyli oponę wyścigową nie dopuszczoną do użytku po drogach publicznych. Dobra opona wyścigowa charakteryzuje się maksymalną przyczepnością, jednak nie powinna ona zdzierać się również od razu po pierwszym okrążeniu. Dlatego producenci starają się zachować kompromis pomiędzy maksymalną przyczepnością , która jest priorytetem przy tego typu oponach, a przebiegiem (żywotnością). Opony wyścigowe do motocykli takich marek premium jak Continental i Metzeler znajdziecie w przystępnej ofercie cenowej na stronie oponytanio.pl.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości