Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Kompletne koła: stalowe felgi z Opony letnie

Tutaj znajdziecie Państwo felgi stalowe z wybranymi oponami zimowymi do wszystkich popularnych samochodów osobowych, aut typu SUV, pojazdów terenowych oraz dostawczych, koła są wyważone i zmontowane.

Pamiętaj, że od 1-go listopada 2014 roku wszystkie nowo dopuszczone do ruchu pojazdy na terenie UE muszą dysponować Systemem Kontroli Ciśnienia Opony (RDKS). Jeżeli Twój pojazd dysponuje fabrycznie lub opcjonalnie instalowanym aktywnym systemem RDKS z czujnikami, możesz zamówić u nas zmontowane koła kompletne ze stalowymi felgami wraz ze specjalnie zaprogramowanymi czujnikami do konkretnego pojazdu.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Komplet kół – stalowe felgi i opony na lato

Jak zamówić odpowiednie ogumienie, oszczędzając przy tym kilka groszy i jednocześnie ciesząc się naprawdę wysoką jakością? Odpowiedź jest bardzo prosta: wystarczy skorzystać z oferty, jaką przedstawia nasz sklep internetowy oponytanio.pl. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, żeby naszym klientom oferować opony na lato charakteryzujące się tylko i wyłącznie wysoką jakością. Atrakcyjną propozycję stanowi komplet kół, w którego skład wchodzą zarówno opony, jak i stalowe felgi.

Obszerny wybór

Nasz sklep internetowy kładzie bardzo duży nacisk na różnorodność, starając się w ten sposób sprostać potrzebom możliwie jak największej liczby klientów. Dzięki temu w naszej ofercie można spotkać między innymi koła letnie, które zostały przeznaczone nie tylko do samochodów osobowych, lecz także pojazdów SUV, aut z napędem na cztery koła czy ciężarówek. Bez względu na to, jaki pojazd posiadasz, dzięki nam uda Ci się znaleźć tanie opony i solidnie wykonane felgi, które bez problemów możesz kupić w komplecie, oszczędzając w ten sposób kilka złotych.

Jazda latem staje się przyjemniejsza

To niewiarygodne, jak bardzo opony letnie potrafią wpłynąć na warunki pokonywania każdego kilometra i prowadzenia pojazdu. Jeżeli chcesz cieszyć się obecnością tylko i wyłącznie pozytywnych emocji, zdecyduj się na oferowane przez nas kompletne koła. Wszystkie z przedstawianych Ci propozycji zostały odpowiednio sprawdzone i charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, lecz również należytą wytrzymałością, umiejętnością radzenia sobie z czynnikami zewnętrznymi i solidnym wykonaniem.