Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Znajdź dane pojazdu w dowodzie rejestracyjnym. Aby zaproponować Ci odpowiednie felgi, potrzebujemy danych Twojego pojazdu. W dowodzie rejestracyjnym znajdziesz markę oraz pozostałe informacje.
1.
Wybierz pojazd
Wybierz pojazd
2.
Wybierz felgi
Wybierz felgi
3.
Wybierz opony
Wybierz opony
4.
zamów
zamów

Popularne modele felg

Pasuje do aut marki VW, Audi, BMW, Mercedes, Skoda.
ALUTEC Freeze
6.5 x 16ET 50
ALUTEC Freeze
ALUTEC Grip
6 x 15ET 38
ALUTEC Grip
RIAL Lugano
7.5 x 17ET 47
RIAL Lugano
DEZENT TZ dark
6.5 x 16ET 50
DEZENT TZ dark
DEZENT TD
6.5 x 15ET 42
DEZENT TD

Komplet kół – stalowe felgi i opony na lato

Jak zamówić odpowiednie ogumienie, oszczędzając przy tym kilka groszy i jednocześnie ciesząc się naprawdę wysoką jakością? Odpowiedź jest bardzo prosta: wystarczy skorzystać z oferty, jaką przedstawia nasz sklep internetowy oponytanio.pl. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, żeby naszym klientom oferować opony na lato charakteryzujące się tylko i wyłącznie wysoką jakością. Atrakcyjną propozycję stanowi komplet kół, w którego skład wchodzą zarówno opony, jak i stalowe felgi.

Obszerny wybór

Nasz sklep internetowy kładzie bardzo duży nacisk na różnorodność, starając się w ten sposób sprostać potrzebom możliwie jak największej liczby klientów. Dzięki temu w naszej ofercie można spotkać między innymi koła letnie, które zostały przeznaczone nie tylko do samochodów osobowych, lecz także pojazdów SUV, aut z napędem na cztery koła czy ciężarówek. Bez względu na to, jaki pojazd posiadasz, dzięki nam uda Ci się znaleźć tanie opony i solidnie wykonane felgi, które bez problemów możesz kupić w komplecie, oszczędzając w ten sposób kilka złotych.

Jazda latem staje się przyjemniejsza

To niewiarygodne, jak bardzo opony letnie potrafią wpłynąć na warunki pokonywania każdego kilometra i prowadzenia pojazdu. Jeżeli chcesz cieszyć się obecnością tylko i wyłącznie pozytywnych emocji, zdecyduj się na oferowane przez nas kompletne koła. Wszystkie z przedstawianych Ci propozycji zostały odpowiednio sprawdzone i charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, lecz również należytą wytrzymałością, umiejętnością radzenia sobie z czynnikami zewnętrznymi i solidnym wykonaniem.