Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Znajdź dane pojazdu w dowodzie rejestracyjnym. Aby zaproponować Ci odpowiednie felgi, potrzebujemy danych Twojego pojazdu. W dowodzie rejestracyjnym znajdziesz markę oraz pozostałe informacje.
1.
Wybierz pojazd
Wybierz pojazd
2.
Wybierz felgi
Wybierz felgi
3.
Wybierz opony
Wybierz opony
4.
zamów
zamów

Popularne modele felg

Pasuje do aut marki VW, Audi, BMW, Mercedes, Skoda.
ALUTEC Freeze
6.5 x 16ET 50
ALUTEC Freeze
ALUTEC Grip
6 x 15ET 38
ALUTEC Grip
RIAL Lugano
7.5 x 17ET 47
RIAL Lugano
DEZENT TZ dark
6.5 x 16ET 50
DEZENT TZ dark
DEZENT TD
6.5 x 15ET 42
DEZENT TD

Koła kompletne na lato z felgami aluminiowymi

Jazda na kołach kompletnych z felgami aluminiowymi latem i zimą od dawna stanowi codzienność dla wielu kierowców. Zestawienie filigranowych alufelg ze sportowymi oponami sprawia, że samochód zyskuje ten szczególny wyróżnik. Do dyspozycji stoi bogata oferta felg polakierowanych na różne kolory – od klasycznych srebrnych, poprzez czarne, aż po barwy nietypowe, co akurat niespecjalnie ułatwia decyzję zakupu. Ale opłaca się poświęcić trochę czasu na wyszukanie optymalnych kół kompletnych na lato z felgami aluminiowymi. Komu nie żal pieniędzy na wystrzałowe felgi, nie powinien też oszczędzać na oponach. Zasięgnij informacji o wynikach testów oraz doświadczeniach innych kierowców i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

To nie musi być koniecznie drogi produkt klasy premium – na oponytanio.pl otrzymasz także marki korzystniejsze cenowo, charakteryzujące się doskonałą relacją ceny do jakości. Zanim wyślemy do Ciebie zamówiony towar, założymy opony na felgi i wyważymy koła.