Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony całoroczne do samochodów osobowych AllianceMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Alliance – opony całoroczne z długą tradycją

Alliance to izraelski producent, w skład oferty którego wchodzą przede wszystkim opony przemysłowe i rolnicze. Swoją działalność rozpoczął na początku lat pięćdziesiątych i od tego czasu nieustannie przedstawia swoim stałym i nowym klientom nowe produkty. Chociaż początkowo oferował on przede wszystkim opony, które idealnie sprawdzały się w przypadku ciągników i innych maszyn rolniczych (charakteryzowały się one dużą różnorodnością – do dnia dzisiejszego posiadają aż siedem typów bieżników, dzięki którym każdy może coś dla siebie), oferta bardzo szybko powiększyła się o propozycje opon przemysłowych, a także flotacyjnych i wielkogabarytowych – równie solidnych i profesjonalnie przygotowanych.

Inwestycja w opony całoroczne

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na zaoszczędzenie przynajmniej kilku złotych każdego roku zdecyduj się na profesjonalne opony całoroczne. Osoby, które skorzystały z oferty Alliance, rzadko kiedy decydują się na powrót do opon letnich i zimowych. Rozwiązanie uniwersalne, idealnie sprawdzające się przez dwanaście miesięcy, potrafi doskonale dopasować się do wszelkich warunków zewnętrznych, bez względu na to, czy za oknem panuje śnieg, czy słońce. Jeżeli nie używasz swojej maszyny rolniczej lub przemysłowej zbyt intensywnie, takie rozwiązanie w Twoim przypadku na pewno okaże się wręcz idealne.

Szeroki wybór

Producent przedstawia zainteresowanym klientom szeroki wybór poszczególnych opon, które bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w przypadku pojazdów rolniczych, jak i przemysłowych. Tylko i od Ciebie zależy, na co zdecydujesz się. Do wyboru posiadasz między innymi tanie opony z większymi, jak i mniejszymi żłobieniami, znacząco wpływającymi na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy w obrębie określonej nawierzchni.

wiecej ...

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję