Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony letnie do samochodów osobowych Continental

Podróż pierwsza klasą z oponami letnimi firmy Continental

Opony letnie firmy Continental już od dawna należą do wiodących produktów w dziedzinie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Producent dodatkowo kładzie duży naciski na aspekty ekologiczne swoich opon letnich i opon zimowych, które oprócz wysokiego przebiegu przekonują niskim oporem toczenia, zmniejszającego zużycie paliwa, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

Continental – lider seryjnego wyposażenia

Wiele światowych producentów aut stawia w przypadku seryjnego wyposażenia na jakość produktów firmy Continental. Co czwarty pojazd zjeżdża z taśmy produkcyjnej z letnimi oponami Continental. Opony letnie przekonują przede wszystkim długim okresem eksploatacji, płynnością jazdy oraz wysokim przebiegiem. W tym przypadku nie dziwi, że podczas wymiany opon tak wielu nabywców ponownie decyduje się na firmę Continental.

Innowacyjna technologia i dalszy rozwój

Nie tylko przedstawiciele przemysłu motoryzacyjnego, ale również zwykli konsumenci doceniają know-how i długoletnie doświadczenie, jakie przejawia się w każdej oponie letniej firmy Continental. Opony letnie Continental nieustannie wyznaczają nowe standardy, jeśli idzie o sterowność i komfort jazdy. Poprzez badania i ciągły rozwój stworzono letnie opony, które idealnie radzą sobie nawet z niebezpiecznym zjawiskiem akwaplanacji. Związane z akwaplanacją ""uciekanie"" opony zostało przy tym zredukowane do minimum.

Opony letnie firmy Continental przekonują w testach

Continental wypracował sobie w ostatnich latach techniczną przewagę w dziedzinie produkcji opon letnich. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w testach publikowanych w prasie fachowej. Opony letnie firmy Continental zajmują tam regularnie czołowe pozycje. Czasopismo ""Auto Motor Sport"" zaświadcza w 2012 roku, że opony letnie Continental odznaczają się dobrą dynamiką jazdy, minimalnymi reakcjami na zmiany nacisku, niskimi oporami toczenia i dobrymi właściwościami związanymi z akwaplanacją. Również magazyn ""Firmenauto"" przyznał oponom letnim firmy Continental najwyższe noty.
Opony letnie Continental idealne dla samochodów marki premium
Linia produktów ContiPremiumContact opracowana została, aby sprostać potrzebom kierowców aut marek premium. Dzięki wyjątkowemu kształtowi rowków podczas jazdy po mokrej nawierzchni wytwarzany jest ""efekt wiru"", który odprowadza wodę i zapobiega zjawisku akwaplanacji. Umożliwia to sportową, a jednocześnie bezpieczną jazdę w każdych warunkach pogodowych.
wiecej ...

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości