Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony zimowe do samochodów osobowych Continental

Opony zimowe Continental to pewność na drodze

Nadszedł zimowy sezon, więc najwyższy czas przygotować swój samochód do ekstremalnych temperatur i sytuacji na drodze! Słaba widoczność, mokra nawierzchnia, ujemne temperatury, śnieg i błoto pośniegowe to zimą największa zmora kierowców. Są to powody, dla których warto zadbać o wysoką jakość opon podczas ich zmiany z letnich na zimowe. Z tego powodu polecamy opony zimowe Continental z serii ContiWinterContact, które zapewnią bezpieczeństwo na drodze.

Zachowaj bezpieczeństwo dzięki oponom zimowym Continental

Zwiększona siła hamowania na oblodzonych oraz mokrych drogach to największa zaleta opon zimowych Continental. Specjalne rozłożenie bloków oraz lameli prowadzi do doskonałej przyczepności na ośnieżonych trasach. Poprawie ulega również bezpieczeństwo na śliskich zimowych drogach, które możesz zawdzięczać agresywnemu bieżnikowi nie pozwalającemu na utrzymywanie się wilgoci, redukując tym samym ryzyko wpadnięcia w aquaplanning. Nawet w trudnych warunkach pogodowych zalety są oczywiste – znaczna poprawa sterowności nawet przy dużych prędkościach oraz drastyczne skrócenie drogi hamowania.

Opony zimowe continental: Równomierny rozkład ciśnienia i zmniejszone ścieranie

Opracowane przez najlepszych ekspertów opony zimowe Continental pozwalają przebyć  na nich jeszcze dłuższe dystanse oraz zredukować ich ścieranie. Stała sztywność oraz równomierny rozkład ciśnienia wpływają korzystnie na cały obszar styku zimowej opony Continental z podłożem, zapewniając pewność na drodze.

Ciągły rozwój Continental

Rozwój opon, a w szczególności zimowych opon Continental z serii ContiWinterContact to ciągły proces. Dzięki latom doświadczenia oraz ciągłym poszukiwaniom i wdrażaniu nowych rozwiązań opony zimowe Continental gwarantują komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – niezależnie od tego jak ostra będzie zima! Firma dokłada wszelkich starań, aby wciąż poprawiać istniejące materiały. Najważniejsze jest to, aby dostarczyć ci najlepszy produkt zapewniający bezpieczną podróż nawet w najtrudniejszych warunkach, czego przykładem są opony ContiWinterContact TS 850.

Po prostu najlepsze: opony zimowe Continental wysoko w rankingach i testach

Magazyny motoryzacyjne z całego świata regularnie testują jakość najlepszych opon zimowych. Continental okazuje się nadal przekonywać krytyków: Znakomite recenzje i wyniki testów każdego roku mówią same za siebie!
Cała gama wysokiej jakości opon Continental
Continental ContiWinterContact to nie jedyna seria wysokiej jakości opon marki Continental. Zimowe opony są narażone na inne czynniki niż opony w cieplejszych okresach. Jeśli szukasz opon letnich sprawdź:
  • ContiEcoContact
  • ContiSportContact
  • ContiPremiumContact
Zawsze, gdy szukasz wysokiej jakości połączonej z najwyższymi standardami wybierz opony Continental. Tylko opony samochodowe światowego lidera w branży zapewnią ci komfort i bezpieczeństwo – w szczególności zimą.
wiecej ...

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości