Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony zimowe do samochodów osobowych FuldaMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

opony zimowe marki Fulda

Od 2009 roku marka Fulda należy do niemieckiego koncernu producentów opon Goodyear Dunlop, dystrybuującego swoje produkty na całym świecie. Marka Fulda istnieje już od 1990 roku, a pierwsze opony wyprodukowane zostały 6 lat później.

Opona Fulda Kristall Control HP uważana jest za jedną z najlepszych opon zimowych- do tego samego wniosku doszedł magazyn\"AutoBild\" po testach przeprowadzonych w 2012 roku. Przekonujące są wyniki hamowania na śniegu, na co wskazuje także firma ADAC oraz \"Auto Motor und Sport\" w przeprowadzonych testach opon zimowych. Do tak dobrych osiągów przyczynia się z pewnością zastosowana technologia samoblokujących się lameli \"Bubble-Blades\" oraz wykorzystanie mieszanki krzemionkowej Silica. Opona ta sprawdza się idealnie także podczas jazdy na suchych nawierzchniach, a jej minimalne zużycie gwarantuje wysoki przebieg. Zapewnia również niskie zużycie paliwa.

Oszczędzaj kupując opony zimowe marki Fulda

Kristall Montero 3 to druga opona zimowa marki Fulda przeznaczona do aut osobowych. W testach opon zimowych przeprowadzanych w 2011 roku przez firmę ADAC,opona ta uzyskała najwyższe noty podczas jazdy na śniegu i lodzie. Opona ta gwarantuje minimalne zużycie paliwa oraz długą żywotność.

Opony Tramp 4x4 Yukon i Kristall 4x4 to oferta opon zimowych marki Fulda skierowana do użytkowników aut typu SUV oraz aut terenowych.Gwarancja bezpiecznej jazdy poza ulicami, np. w przełęczach górskich jest wręcz niezbędna. Opony marki Fulda sprawdzają się idealnie także podczas jazdy w ekstremalnie trudnych warunkach zimowych, a to wszystko przy korzystnym stosunku ceny do wydajności.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i zamów już dziś opony marki Fulda na oponytanio.pl. Zapewniamy sprawną obsługę. Posiadamy rozbudowaną sieć partnerów serwisowych, gotowych do montażu opon zimowych.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję