Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony zimowe do samochodów osobowych Fulda

opony zimowe marki Fulda

Od 2009 roku marka Fulda należy do niemieckiego koncernu producentów opon Goodyear Dunlop, dystrybuującego swoje produkty na całym świecie. Marka Fulda istnieje już od 1990 roku, a pierwsze opony wyprodukowane zostały 6 lat później.

Opona Fulda Kristall Control HP uważana jest za jedną z najlepszych opon zimowych- do tego samego wniosku doszedł magazyn""AutoBild"" po testach przeprowadzonych w 2012 roku. Przekonujące są wyniki hamowania na śniegu, na co wskazuje także firma ADAC oraz ""Auto Motor und Sport"" w przeprowadzonych testach opon zimowych. Do tak dobrych osiągów przyczynia się z pewnością zastosowana technologia samoblokujących się lameli ""Bubble-Blades"" oraz wykorzystanie mieszanki krzemionkowej Silica. Opona ta sprawdza się idealnie także podczas jazdy na suchych nawierzchniach, a jej minimalne zużycie gwarantuje wysoki przebieg. Zapewnia również niskie zużycie paliwa.

Oszczędzaj kupując opony zimowe marki Fulda

Kristall Montero 3 to druga opona zimowa marki Fulda przeznaczona do aut osobowych. W testach opon zimowych przeprowadzanych w 2011 roku przez firmę ADAC,opona ta uzyskała najwyższe noty podczas jazdy na śniegu i lodzie. Opona ta gwarantuje minimalne zużycie paliwa oraz długą żywotność.

Opony Tramp 4x4 Yukon i Kristall 4x4 to oferta opon zimowych marki Fulda skierowana do użytkowników aut typu SUV oraz aut terenowych.Gwarancja bezpiecznej jazdy poza ulicami, np. w przełęczach górskich jest wręcz niezbędna. Opony marki Fulda sprawdzają się idealnie także podczas jazdy w ekstremalnie trudnych warunkach zimowych, a to wszystko przy korzystnym stosunku ceny do wydajności.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i zamów już dziś opony marki Fulda na oponytanio.pl. Zapewniamy sprawną obsługę. Posiadamy rozbudowaną sieć partnerów serwisowych, gotowych do montażu opon zimowych.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości