Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony zimowe do samochodów osobowych Goodride

opony zimowe marki Goodride

Marka Goodride to symbol dobrej opony w korzystnej cenie.Szczególnie opony zimowe tej marki oferują najlepsze właściwości jezdne w każdych warunkach pogodowych - dotyczy to także opon letnich. Producent opon Goodride ma świadomość,że bezpieczeństwo kierowców jest najwyższym priorytetem w rozwoju nowych technologii produkcji opon. Zoptymalizowana konstrukcja profilu opon zimowych marki Goodride zapewniają doskonałą przyczepność na śniegu i lodzie. Niski opór toczenia znacznie redukuje koszty zużycia paliwa- jeśli chodzi o ten aspekt, to opony tej marki regularnie osiągają bardzo dobre noty w testach.Również jeśli chodzi o żywotność marka Goodride prezentuje bardzo wysoki poziom.

Zamów opony zimowe marki Goodride na www.oponytanio.pl

Opona zimowa Goodride SW601 jest przeznaczona szczególnie dla kierowców aut kompaktowych i aut klasy średniej ceniących sobie sportowy styl jazdy. Posiada asymetryczny profil,który poprawia przyczepność i skraca drogę hamowania. Specjalna miękka mieszanka gumy gwarantuje dobre właściwści jezdne.Opona ta jest dostępna na oponytanio.pl. W ofercie posiadamy także oponę Goodride SW608. Jest ona wyposażona w zoptymalizowane rowki bieżnika, które idealnie odprowadzają wodę i zapobiegają zjawisku aquaplaningu.Także podczas jazdy na suchej nawierzchni opona spełnia najwyższe standardy. Korzystna cena jest dodatkowym atutem, który przekonał do tego produktu już wielu kierowców.

Opony marki Goodride są dostępne w różnych rozmiarach dla wielu modeli samochodów. Na oponytanio.pl możecie Państwo zamówić wybraną oponę i czerpać korzyści z doskonałej obsługi klienta.Jednym z atutów jest możliwość wysyłki towaru do jednej z partnerskich stacji montażowych i montaż opon na miejscu.Kupując na oponytanio.pl oszczędzacie Państwo nie tylko pieniądze, ale także czas.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.