Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony zimowe do samochodów osobowych Vredestein

Opony zimowe Vredestein

Holenderski producent opon Vredestein istnieje na rynku już od ponad 100 lat, a od kilku lat należy do indyjskiego producenta opon- marki Apollo. Firma ta początkowo zajmowała się produkcją opon rowerowych, natomiast obecnie produkuje około 6 milionów opon osobowych rocznie. Opony Vredestein regularnie osiągają wysokie noty w testach opon przeprowadzanych przez renomowane kluby samochodowe i prestiżowe czasopisma – dotyczy to także opon zimowych marki Vredestein.

Jeśli zdecydowaliście się Państwo na zakup opon letnich marki Vredestein, to ich używanie w miesiącach zimowych nie jest dobrym wyborem. Opony zimowe marki Vredestein spełniają wszystkie wymagania idealnej opony zimowej. Mieszanka gumowa bieżnika (zawierająca specjalistyczna mieszankę krzemionkową Silica oraz optymalną ilość polimerów) różni się znacznie od mieszanki zawartej w oponach letnich.

Opony zimowe Vredestein- zawsze na czele

Przez lata opona Vredestein Snowtrac 3 należała do najpopularniejszych opon zimowych na rynku. Podłużne nacięcia bieżnika tworzą w bieżniku opony specjalistyczne zębate rowki, dzięki którym opona zapewnia idealna przyczepność podczas jazdy w kierunku poprzecznym, natomiast rowek poprzeczny o budowie stożkowej gwarantuje bardzo dobre i sprawne odrowadzanie śniegu i mazi pośniegowej z bieżnika opony. Zaokrąglona powierzchnia styku z podłożem gwarantuje jeszcze lepsze odprowadzanie wody- jest to ważny czynnik minimalizujący zjawisko aquaplaningu.

Wintrac xtreme to pierwszorzędna opona zimowa. Powstała we współpracy z biurem projektowym Giugiaro Design i jest zaprojektowana tak, że obciążenie jest rozłożone równomiernie na całej powierzchni kontaktowej- zmniejsza to zużycie bieżnika i zwiększa żywotność opony. W testach opon zimowych (225/45 R17 V) przeprowadzonych przez pismo "Sportauto", opona Wintrac xtreme sprawdza się równie dobrze zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Przyczepność i właściwości jezdne tej opony są dobre.

W naszym sklepie internetowym oponytanio.pl można zamówić zarówno oponę Snowtrac 3, jak również Wintrac xtreme. Aby dokładniej przyjrzeć się naszej ofercie, wystarczy tylko wybrać odpowiedni rozmiar opony oraz indeks prędkości.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.