Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Avon

Avon

Opony Avon – brytyjskie ogumienie na najwyższym poziomie

Opony Avon produkowane są przez jedną z obecnie najprężniej rozwijających się brytyjskich firm, specjalizujących się w wyszukiwaniu coraz to bardziej innowacyjnych technologii wykorzystywanych w tworzeniu ogumienia. Swoją działalność rozpoczęła ona przeszło 20 lat temu, bo w 1990 roku i od tego czasu jej zauważalność na międzynarodowym rynku zwiększyła się kilkanaście razy, wzbudzając zainteresowanie klientów w Europie, Stanach Zjednoczonych, krajach azjatyckich i nie tylko. Dlaczego tak właściwie opony prezentowane przez tego producenta cieszą się aż taką popularnością? Powodów jest sporo.

Bardzo dobra przyczepność

Producent zadbał o to, aby wszystkie jego opony (bez względu na to, czy chodzi o zimowe, letnie, czy całoroczne) charakteryzowały się znakomitą przyczepnością. Dzięki temu bardzo dobrze mogą one sprawdzać się nawet podczas najtrudniejszych warunków na drodze, znacząco redukując ryzyko poślizgu, zakopania się czy jakichkolwiek innych niezbyt przyjemnych sytuacji. Znakomita przyczepność sprawia, że opony Avon bardzo dobrze radzą sobie podczas kontaktu z każdą nawierzchnią, zwiększając komfort jazdy i poczucie bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów pojazdu.

Opony na każdą porę roku

Oferta, jaką przedstawia brytyjski producent ogumienia Avon, jest wręcz zadziwiająca. Zapoznając się z nią, bardzo szybko można dojść do wniosku, że posiada wszystko to, na czym zależy wymagającym klientom. Wśród wszystkich propozycji można spotkać tanie opony letnie (na przykład Avon CR322 czy Avon ZV3), a także bardzo dobre opony zimowe, radzące sobie nawet z najbardziej oblodzoną nawierzchnią (Avon Ice Touring ST) czy ogumienie całoroczne. Zapoznaj się z ofertą przedstawianą przez nasz sklep oponytanio.pl i zamów to, co najbardziej przypada Ci do gustu pod każdym względem.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości