Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się
ico 061-641-73-64 061-641-73-64

Opony Double Star

Opony Double Star - doskonały stosunek ceny do jakości

Double Star jest znaną chińską firmą zajmującą się produkcją opon do aut osobowych, samochodów ciężarowych i pojazdów przemysłowych. Ma ona dwie bazy produkcyjne – w Qingdao i Shiyan. Jest to spółka notowana na chińskiej giełdzie, która cieszy się renomą na całym świecie, produkując wysokiej jakości, niedrogie opony. Celem Double Star jest zdobycie pozycji wiodącego producenta opon na świecie, dlatego też firma stale rozwija i ulepsza swoją linię produktów.

Marka ta jest wyłącznym dostawcą opon dla wielu chińskich producentów aut, takich jak FAW, Sinotruck i JAC i jest eksportowana do ponad 140 krajów na całym świecie. Rocznie produkowanych jest nawet 15 milionów opon Double Star.

Godnym polecenia modelem marki Double Star są opony DS806. Ich głównymi cechami jest zapewnianie komfortowej i cichej jazdy. Zostały one zaprojektowane tak, by w wysokim stopniu redukować hałas drogowy, w taki sposób, aby w żadnym momencie nie dało się zauważyć spadku wydajności lub jakości jazdy. Opony Double Star DS806 dobrze radzą sobie również przy dużych prędkościach i mają bardzo dobry poziom trwałości, dzięki czemu można ich używać dłużej niż bywa to w przypadku opon innych producentów.

Opony Double Star oraz wiele innych modeli pochodzących od różnych producentów znaleźć możesz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Przejrzyj bogatą ofertę na stronie sklepu i przekonaj się o tym na własne oczy! Specjalnie stworzony automatyczny system sam dobierze modele, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojego pojazdu, a po Twojej stronie leżeć będzie już tylko dokonanie ostatecznego wyboru.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.