Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Durun

Opony Durun - uniwersalność w pełnym tego słowa znaczeniu

Firma Durun została założona w 1996 roku. Zajmuje się ona produkcją opon na dużą skalę, specjalizując się w oponach radialnych. Marka ta zapracowała sobie na swoją dobrą reputację, będąc znaną z oferowania opon wysokiej jakości zarówno dla aut osobowych, jak i lekkich samochodów ciężarowych w bardzo przystępnych cenach.

Durun to producent, który wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt do produkcji ponad 200 różnych rozmiarów opon. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty do sprzedaży swoich produktów na całym świecie – nie tylko w rodzimych Chinach. Opony Durun dostępne są bowiem w ponad 60 krajach i cieszą się dużą popularnością w Europie, Australii, Ameryce Środkowej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie z nich, przed wejściem do sprzedaży, poddawane są zawsze rygorystycznym testom.

Opony Durun znane są ze swojej wyjątkowej wytrzymałości i przyczepności. Najpopularniejszymi produktami firmy są opony o wysokiej wydajności dla sedanów, sportowych aut typu coupe, CUV i crossoverów. Dostępne są także niedrogie opcje dla przyczep.

Wartym uwagi modelem marki są opony Durum Malta M626. Są to opony wysokiej wydajności dla samochodów sportowych, dużych sedanów oraz aut typu SUV i CUV – tak duża różnorodność uwarunkowana jest dostępnością wielu rozmiarów dla różnych marek i modeli. Dzięki atrakcyjnemu wizualnie, nowoczesnemu wzorowi bieżnika przypadną one na pewno do gustu każdemu, kto lubi wyróżniać się na drodze.

Opony Durum, a także produkty innych marek, znajdziesz w szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Przejrzyj ją już teraz i przekonaj się o korzyściach, jakie na Ciebie czekają!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.