Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Gislaved

Gislaved

Gislaved – doceniane na całym świecie szwedzkie opony

Gislaved to jedna z najbardziej rozpoznawalnych szwedzkich firm, które skupiają się na tym, żeby wszystkim zainteresowanym osobom prezentować możliwie jak najwyższej jakości opony. Firma rozpoczęła swoją działalność 1893 roku, początkowo skupiając się przede wszystkim na produkcji opon rowerowych, jednak bardzo szybko w jej ofercie znalazły się także nieustannie udoskonalane opony samochodowe. Jeżeli zależy Ci na wyjątkowo komfortowej i, co najważniejsze, bezpiecznej jeździe, całkiem możliwe, że propozycje tego skandynawskiego producenta okażą się z Twojego punktu widzenia najlepszym wyborem.

Idealne warunki prowadzenia pojazdu

Opony Gislaved potrafią bardzo dobrze dopasować się do warunków panujących na drodze. Wystarczy, że zdecydujesz się na konkretną propozycję sezonową lub całoroczną, żeby zobaczyć, jak wiele możesz zyskać. Oponom tego producenta nie jest straszny ani śnieg, ani deszcz. Bardzo dobrze potrafią poradzić sobie z każdym typem nawierzchni o każdej porze roku, nie hałasują i zapewniają komfort na odpowiednim poziomie.

Wyróżniająca się cena

Jeśli interesują Cię znakomite pod względem jakości oraz tanie opony, koniecznie musisz zapoznać się z propozycjami przedstawianymi przez Gislaved, które znajdziesz w naszym sklepie online oponytanio.pl. Wszystkie z nich zostały stworzone w oparciu o najnowsze i sprawdzone technologie, które zapewnią Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Zamów opony do swojego samochodu już dzisiaj i przekonaj się, jak wygodne i bezproblemowe może być prowadzenie go każdego dnia.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości