Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Gremax

Opony Gremax to wydajność, jakość i innowacja

Gremax jest jedną z sześciu wiodących marek prestiżowej firmy Crowntyre, która powstała w 2006 roku. Obejmując swoim zasięgiem ponad 35 krajów i 125 regionów, firma ta stworzyła solidną sieć składającą się z około pół tysiąca dystrybutorów na całym świecie. Kładzie się w niej duży nacisk na dostarczanie jak najbardziej wydajnych rozwiązań i opon, które miałyby zastosowanie w czasie każdego rodzaju jazdy.

Opony Gremax dostępne są dla samochodów osobowych, SUV, 4x4 i pojazdów użytkowych. Każdy kierowca ma inne oczekiwania w stosunku do tego typu produktu, jednak najważniejsze cechy, które są zawsze uniwersalne i tyczą się gamy produktów marki to wysoka odporność na wstrząsy, zapewnianie niezawodnej, sprawnej jazdy i dobry stosunek jakości do ceny. W firmie tej zawsze dba się o to, aby w ofercie znajdowały się opony wyższej jakości i w konkurencyjnych cenach, niezależnie od modelu samochodu klienta. Bez względu na to, czy posiadasz motocykl, autobus czy samochód osobowy, w Gremax zawsze znajdzie się coś odpowiedniego dla ciebie.

Marka ta oferuje również szeroki zakres opon dostosowanych do różnych warunków atmosferycznych. Do swojego auta dobrać możesz zarówno opony letnie i zimowe, jak i całoroczne. Opony Gremax posiadają specjalny wzór bieżnika zapewniający doskonałą przyczepność na mokrych i na suchych drogach. W przypadku opon zimowych zauważyć można wyjątkową elastyczność, która wytrzymać musi zimowe temperatury. Letnie modele są natomiast grubsze i mniej podatne na utratę kształtu podczas upalnych dni.

Na wspaniałe promocje i korzystne ceny możesz zawsze liczyć na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl. Sprawdź już teraz jego szeroką ofertę i zamów opony idealne dla Twojego pojazdu!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.