Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Insa Turbo

Insa Turbo

Opony Insa Turbo - bieżnikowany hit prosto z Hiszpanii

Insa Turbo jest rodzinną firmą hiszpańską, która od prawie 30 lat odgrywa dużą rolę na europejskim i światowym rynku motoryzacyjnym. Rozpoczęła ona produkcję opon bieżnikowanych w 1988 roku, a obecnie osiągnęła poziom produkcyjny sięgający 3000 sztuk opon wytwarzanych każdego dnia. Marka ta utrzymuje solidną pozycję na bardzo konkurencyjnych rynkach, takich jak USA, Kanada, Ameryka Południowa i Środkowa, Karaiby, Bliski Wschód, a także niektóre kraje Afryki i Azji oraz oczywiście cała Europa.

Opony Insa Turbo są bieżnikowane w ekologiczny, ekonomiczny i bezpieczny sposób. Bieżnikowanie pozwala na zaoszczędzenie energii i uniknięcie zanieczyszczeń. Wszystkie opony, którym nie udaje się przejść przez rygorystyczną kontrolę i które nie nadają się do ponownego użycia, są natomiast rozdrabniane, aby stać się granulatem gumowym. Surowiec ten jest następnie wykorzystywany do produkcji nowych opon, ale również podeszew butów, nawierzchni na place zabaw, węży ogrodowych...

Bardzo ciekawym wśród asortymentu marki jest model Insa Turbo Sahara. Przeznaczony jest on dla aut terenowych typu 4x4 i sprawdzi się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach oraz na nawierzchniach, które dopominają się o ponadstandardową trakcję i przyczepność. Opony te poradzą sobie również w głębokim błocie i dużym śniegu. Ich wzmocnione boki zapewniają natomiast większą ochronę na najbardziej wymagających trasach.

Opony Insa Turbo dostaniesz zawsze w sklepie internetowym oponytanio.pl. Rozpocznij zakupy już teraz i przekonaj się o konkurencyjności jego oferty. Po zamówieniu opony zostaną do Ciebie przesłane w ciągu kilku dni, a przy zakupie przynajmniej dwóch sztuk, przesyłka będzie darmowa!


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości