Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się
ico 061-641-73-64 061-641-73-64

Opony Joyroad

Opony Joyroad - świetne wykonanie i niezaprzeczalna jakość

Założona w 2004 roku marka Joyroad bardzo szybko zaczęła odgrywać ważną rolę na światowym rynku opon dla samochodów osobowych i dostawczych. Opony te produkowane są w Chinach przez firmę Shandong Zhongyi Rubber Co.

Opony Joyroad są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie – popularnością cieszą się w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Australii, w Azji i w Afryce.

Spośród wielu modeli marki Joyroad kilku należy się szczególna uwaga. Zaliczyć można do nich między innymi model HP RX3, który zapewnia dobrą przyczepność podczas jazdy na mokrych drogach. Kompozycja kauczuku naturalnego i krzemionki sprawia, że opony te są również bardzo elastyczne i dobrze nadają się do pracy we wszystkich warunkach pogodowych.

Ciekawy jest również model SPORT RX6, który został zaprojektowany tak, aby radzić sobie z większymi obciążeniami. Specjalny wzór bieżnika ułatwia natomiast dobrą przyczepność zarówno na mokrej, jak i na suchej nawierzchni oraz pomaga poprawić przyczepność. Ponadto opony te mają niski opór toczenia, co przyczynia się do oszczędności związanych z paliwem, i gwarantują niski poziom hałasu.

Opony Joyroad są bardzo popularne i wciąż pożądane ze względu na swoją korzystną cenę i wysoką wydajność. Ich zakup w sklepie internetowym oponytanio.pl na pewno będzie odpowiednią decyzją. Przed jego dokonaniem upewnij się jednak, że będą one odpowiednio dopasowane do Twojego auta. W tym celu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, która automatycznie sporządzi dla Ciebie listę modeli, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania i wymagania techniczne Twojego samochodu.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.