Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się
ico 061-641-73-64 061-641-73-64

Opony Kama

Opony Kama - rosyjski hit na polskim rynku

Kama to rosyjska marka opon, która prowadzona jest przez firmę JSC Nizhnekamskshina. Oferuje ona szeroką gamę opon znanych ze swojej niezawodności, wytrzymałości i długowieczności. Szacuje się, że w Rosji jedna na trzy opony pochodzi właśnie z fabryki marki Kama. Szczególnie często wybierane są one dla samochodów ciężarowych. Zakres produkowanych opon obejmuje ponad 120 rozmiarów i modeli.

Opony Kama charakteryzują się zdolnością unoszenia wysokich obciążeń oraz zmniejszonym zużyciem paliwa, co przyczynia się do realnych oszczędności. Dodatkowo cechuje je doskonała przyczepność na mokrych lub oblodzonych drogach, wysoka odporność na zużycie, redukcja możliwości poślizgu kół podczas przyspieszania, świetna mobilność pojazdu, brak ryzyka aquaplaningu, niska emisja hałasu w porównaniu do innych typów opon i oryginalna konstrukcja zmniejszająca wibracje przenoszone do pojazdu i zwiększająca komfort kierowcy podczas jazdy.

W szerokim asortymencie marki warto jest zatrzymać się na chwilę przy modelu EURO 236. W licznych testach magazynów motoryzacyjnych wypadł on bardzo korzystnie, stając w jednej linii z oponami proponowanym przez najbardziej znanych producentów na świecie. Wysokie wyniki dotyczyły między innymi jego doskonałej ochrony przed aquaplaningiem, a także testu zderzeniowego. Model ten świetnie radzi sobie również na mokrej nawierzchni i podczas hamowania oraz zapewnia stałą stabilność podczas wchodzenia w zakręty. Biorąc pod uwagę jego cenę, można bezsprzecznie stwierdzić, że plasuje się on w ścisłej czołówce w swojej kategorii.

Opony Kama oraz wiele modeli oferowanych przez innych, bardziej i mniej znanych producentów zamówić możesz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Tylko tutaj odnajdziesz tak duży asortyment w jednym miejscu!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.