Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Kingstar

Kingstar – opony chętnie wybierane przez kierowców

Kingstar to jedna z wiodących na światowym rynku marek ogumienia. Obecnie pod względem wielkości zajmuje ósme miejsce, nieustannie wzmacniając swoją pozycję. Wywodzi się ona z Korei Południowej, gdzie została ona założona w 1998 roku, jednak dość szybko została ona przeniesiona na terytorium Chin. Marka powstała z inicjatywy Hankooko Tires – jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów, którego opony doceniane są przede wszystkim ze względu na solidne wykonanie i niesamowitą wytrzymałość.

Obszerna oferta dla każdego kierowcy

Przyglądając się możliwościom, jakie oferują opony Kingstar, bardzo szybko można dojść do jednego prostego wniosku – wśród nich na pewno każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Producent dba o to, aby oferta była możliwie jak najbardziej zróżnicowana. Tworzą ją nie tylko znakomitej jakości opony letnie i opony zimowe do samochodów osobowych, lecz także opony do samochodów ciężarowych i dostawczych, czy maszyn rolniczych. Wszystkie z nich powstały w oparciu o wykorzystanie najnowszych i sprawdzonych technologii, dzięki czemu bez najmniejszych problemów dopasowują się do warunków na drodze, typu nawierzchni, pogody i pozostałych czynników zewnętrznych, gwarantując kierowcom należyte poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Wszystko, czego potrzebujesz, za niewielkie pieniądze

Jeżeli interesują Cię opony, którym możesz zaufać nawet w najtrudniejszych sytuacjach, raczej nie znajdziesz lepszej opcji niż sprawdzone i tanie opony Kingstar. Zapoznaj się z naszą ofertą. Na oponytanio.pl staramy się przedstawiać tylko i wyłącznie zaufane propozycje, które w jak największym stopniu mogłyby sprostać Twoim wymaganiom. Gwarantujemy wysoką jakość towaru, konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę i, co najważniejsze, ogólną satysfakcję z zakupu.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.