Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Lexani

Opony Lexani - pozwól sobie na odrobinę prestiżu

Marka Lexani od ponad dziesięciu lat cieszy się popularnością w wielu krajach na świecie, oferując szeroki asortyment luksusowych felg i akcesoriów samochodowych. Po tak udanej dekadzie kolejnym logicznym krokiem było poszerzenie oferty – od kilku lat znaleźć można w niej więc również wysokiej jakości opony. Zgodnie z profilem marki, charakteryzuje ja dbałość o szczegóły, stylowy design i doskonałe wykonanie. Wszystkie opony Lexani powstają w Kaliforni przy współpracy z wybitnymi specjalistami pracującymi w branży oponiarskiej od wielu lat.

Zarząd marki Lexani pragnął przenieść prestiż swoich produktów również na rynek oponiarski. Dlatego na rynek wprowadzone zostały opony Lezani, wyróżniające się przepięknym projektem, innowacyjnymi rozwiązaniami i wysoką klasą. Pierwsze modele weszły na rynek w 2015 roku i od razu podbiły serca kierowców na całym świecie. Przekroczyły one wszelkie oczekiwania, będąc obecnie produktem wybieranym przez sportowców, elity hollywoodzkie, szefów państw, ale również kierowców, którzy po prostu cenią sobie produkty z „wyższej półki”. Bez względu na to, jakiego typu autem jeździsz, w ofercie Lexani na pewno znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Kierowcy zarówno dużych aut typu SUV, jak i miejskich sedanów i sportowych coupé mogą w pełni skorzystać z oferty Lexani i cieszyć się połączeniem stylu, jakości i luksusu.

Wszystkie opony Lexani prezentują zaskakujące i innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz rewolucyjne typy bieżników, które gwarantują zaskakująco wysoką wydajność.

Opony Lexani – luksus dla każdego

Opony Lexani będą doskonałym wyborem podczas zakupów w sklepie internetowym oponytanio.pl. Skorzystaj z szerokiej ofert na stronie już teraz!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.