Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Malatesta

Opony Malatesta - poruszaj się bezpiecznie

Firma Malatesta Pneumatici rozpoczęła swoją działalność w roku 1946 w Rzymie. Początkowo jej głównym zajęciem była naprawa opon, która następnie przerodziła się w produkcję opon bieżnikowanych. Od tamtej pory firma znacząco poszerzyła swoją działalność. Ten rodzinny biznes koncentruje się obecnie na bieżnikowaniu opon do samochodów 4x4, aut osobowych (opony letnie i zimowe), wózków widłowych oraz pojazdów rajdowych.

W swoim materiale korzystając z około 80% zużytej opony, Malatesta produkuje świetnie wykonaną, ekonomiczną i przyjazną dla środowiska alternatywę dla nowych opon. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu firma stała się liderem w dziedzinie jakości i niezawodności.

Opony Malatesta – nowoczesny proces produkcyjny

Ponad 10 lat temu opony Malatesta zaczęły być produkowane w Anagni, gdzie powstają przy użyciu nowoczesnego sprzętu, spełniającego wymagania wszelkich norm europejskich. Każdy krok produkcji jest monitorowany komputerowo sterowanymi maszynami, które z wyprzedzeniem odrzucają wadliwe opony.

Niezależnie od celu, w jakim potrzebujesz nowych opon – czy będą to ciężkie zastosowania w terenie, czy też duże prędkości na drodze – opony Malatesta będą dla Ciebie doskonałym wyborem, a Twoja jazda stanie się bardziej przyjazna dla środowiska, ekonomiczna i bezpieczna.

W przypadku poszukiwania opon na zimę, warto będzie przyjrzeć się modelowi Polaris. Są to opony przeznaczone do najtrudniejszych warunków zimowych. Zapewniają one niesamowitą przyczepność, nawet na drogach pokrytych śniegiem i lodem.

Opony Malatesta w wielu typach i rozmiarach znaleźć możesz w szerokiej ofercie sklepu internetowego oponytanio.pl. Rozpocznij zakupy już teraz i przekonaj się, jak wiele możesz oszczędzić zamawiając właśnie u nas!


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości