Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Profil

Opony Profil - modele dla każdego auta

Opony Profil to polski produkt wysokiej jakości, który już od 1984 roku podbija serca kierowców w całej Europie. Na początku swojej działalności firma produkowana około 1000 opon miesięcznie, obecnie ilość ta urosła do ponad 25 000.

W ofercie marki Profil znaleźć można opony dla aut osobowych, dostawczych i terenowych, które dostępne są w wielu rozmiarach i modelach oraz dostosowane do różnych warunków użytkowania i atmosferycznych. Profil oferuje zarówno opony letnie, jak i zimowe i całoroczne. Spełniają one wszelkie europejskie standardy bezpieczeństwa i przechodzą bez problemów przez rygorystyczne testy, mające na celu sprawdzenie ich jakości i wytrzymałości.

Opony Profil – doskonałe opony bieżnikowane

Profil produkuje przede wszystkim opony bieżnikowane wysokiej jakości, których właściwości odpowiadają oryginalnym modelom oferowanym przez inne marki. Firma nabyła sprzęt do bieżnikowania produkowany przez niektóre z najbardziej znanych marek w branży, w tym Mateuzzi, CIMA, CISAP i AMF. W rezultacie może się ona teraz poszczycić nienagannym systemem produkcyjnym, działającym 24 godziny na dobę, pięć dni w tygodniu.

Opony Profil odznaczają się wysoką jakością, wytrzymałością i sterownością, co jest szczególnie ważne dla wielu kierowców, dla których liczy się komfort prowadzenia, dający wyższe bezpieczeństwo na drodze.

Wiele modeli marki Profil oraz produkowanych przez inne firmy znaleźć możesz w wyjątkowo obszernej ofercie na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl. Przejrzyj jej zawartość już teraz i wybierz produkt, który będzie idealnie dopasowany do Twojego auta. Na dostawę będziesz musiał poczekać tylko kilka dni!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.