Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się
ico 061-641-73-64 061-641-73-64

Opony Sava

Sava – słoweńskie opony na polskim rynku

Sava to jeden z najbardziej rozpoznawalnych słoweńskich producentów ogumienia. Firma powstała prawie sto lat temu, bo dokładnie w 1921 roku. Obecnie należy ona do koncernu Goodyear Tire and Rubber Company, pod skrzydłami którego wciąż bardzo dobrze rozwija się, oferując naprawdę profesjonalne opony. Spotkają się one z zainteresowaniem kierowców wymagających, ceniących sobie możliwie jak najlepszy komfort i znakomite bezpieczeństwo bez konieczności wydawania ogromnych sum. Jeżeli jesteś jednym z nich, zachęcamy do zapoznania się z przedstawianymi przez nasz sklep online oponytanio.pl propozycjami!

Opony do wielu typów pojazdów

Polskim kierowcom opony Sava kojarzą się przede wszystkim z samochodami ciężarowymi. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ten słoweński producent posiada ich w swojej ofercie naprawdę całkiem sporo, a wiele modeli od dekad podbija serca zmotoryzowanych klientów w naszym kraju. Warto jednak pamiętać, że Sava oferuje zdecydowanie więcej. Zapoznając się z produktami tej firmy, można trafić zarówno na opony całoroczne, jak i opony sezonowe, które dobrze dopasują się do pojazdów dostawczych, aut typu SUV, czy samochodów osobowych.

Atrakcyjne opony za niewielkie pieniądze

Nie musisz wcale posiadać sporego budżetu, żeby, jako kierowca, zapewnić sobie maksymalnie pozytywne warunki podczas prowadzenia pojazdu. Opony Sava doceniane są ze względu na bardzo atrakcyjną cenę i znakomitą jakość. Decydując się właśnie na nie, bardzo szybko przekonasz się, że otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz – satysfakcja gwarantowana!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.