Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Sava

Sava

Sava – słoweńskie opony na polskim rynku

Sava to jeden z najbardziej rozpoznawalnych słoweńskich producentów ogumienia. Firma powstała prawie sto lat temu, bo dokładnie w 1921 roku. Obecnie należy ona do koncernu Goodyear Tire and Rubber Company, pod skrzydłami którego wciąż bardzo dobrze rozwija się, oferując naprawdę profesjonalne opony. Spotkają się one z zainteresowaniem kierowców wymagających, ceniących sobie możliwie jak najlepszy komfort i znakomite bezpieczeństwo bez konieczności wydawania ogromnych sum. Jeżeli jesteś jednym z nich, zachęcamy do zapoznania się z przedstawianymi przez nasz sklep online oponytanio.pl propozycjami!

Opony do wielu typów pojazdów

Polskim kierowcom opony Sava kojarzą się przede wszystkim z samochodami ciężarowymi. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ten słoweński producent posiada ich w swojej ofercie naprawdę całkiem sporo, a wiele modeli od dekad podbija serca zmotoryzowanych klientów w naszym kraju. Warto jednak pamiętać, że Sava oferuje zdecydowanie więcej. Zapoznając się z produktami tej firmy, można trafić zarówno na opony całoroczne, jak i opony sezonowe, które dobrze dopasują się do pojazdów dostawczych, aut typu SUV, czy samochodów osobowych.

Atrakcyjne opony za niewielkie pieniądze

Nie musisz wcale posiadać sporego budżetu, żeby, jako kierowca, zapewnić sobie maksymalnie pozytywne warunki podczas prowadzenia pojazdu. Opony Sava doceniane są ze względu na bardzo atrakcyjną cenę i znakomitą jakość. Decydując się właśnie na nie, bardzo szybko przekonasz się, że otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz – satysfakcja gwarantowana!


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości