Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Star Performer

Star Performer

Star Perfomer

W przypadku opon Star Performer mamy do czynienia z azjatyckimi, wysokowydajnymi oponami o doskonałej zależności ceny do jakości. Kierowcy nie muszą jednak w tym przypadku rezygnować z jakości i komfortu jazdy. Opony Star Performer oferują bardzo dobre połączenie z doskonałej przyczepności oraz optymalnej stabilności. Niezależnie od pogody i warunków panujących na drodze opony zapewniają maksymalną kontrolę nad pojazdem.

Niskie zużycie paliwa z oponami Star Performer

Pozytywnym aspektem opon Star Performer jest również ich ekonomiczność. Prócz niskich oporów toczenia opony te charakteryzuje równomierne zużycie, co zapewnia wysoki przebieg. Specjalna mieszanka gwarantuje stały poziom jakości przez cały okres eksploatacji. Obniżone opory toczenia przyczyniają się jednocześnie do redukcji zużycia paliwa.

Bieżnik opon Star Performer

Na uwagę zasługuję również charakterystyczny bieżnik opon Star Performer. Specjalna mieszanka krzemionkowa zapewnia, zwłaszcza w sytuacji zagrożenia akwaplanacją, bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni. Uczuleni na ceny kierowcy znajdą w oponach Star Performer dobry kompromis między niską ceną, a oponą o bardzo dobrej jakości.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości