Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Tristar

Tristar

Opony Tristar - dla każdego pojazdu, na każdą pogodę

Opony Tristar dostępne są na rynku motoryzacyjnym stosunkowo od niedawna, bo dopiero od 2014 roku. Od tego czasu produkty marki stale cieszą się rosnącą popularnością wśród kierowców nie tylko w Europie, ale również w wielu krajach na całym świecie. Opony Tristar będą idealne dla Ciebie, jeżeli oczekujesz wysokiej wydajności i świetnej oferty cenowej. Należy również zauważyć, że opony te produkowane są na dokładnie tych samych liniach produkcyjnych, co te pochodzące od najbardziej znanych producentów w branży motoryzacyjnej.

Opony Tristar charakteryzują zoptymalizowane bieżniki, które zapewniają niezawodną przyczepność w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Są one również przystosowane do sprawnego odprowadzania wody, zapobiegając aquaplaningowi podczas wyjątkowo deszczowej pogody. Opony te dostępne są w modelach dla samochodów osobowych, dostawczych, typu 4x4 oraz terenowych. Prawie wszystkie opony dostępne w asortymencie tej firmy dostępne są w wersjach zarówno letnich, jak i zimowych.

Opony Tristar – doskonałe na prawdziwą zimę

Często wybieranymi spośród opon marki Tristar są te z linii Snowpower. Charakteryzują się one dobrą przyczepnością na każdej nawierzchni, w każdych warunkach atmosferycznych. Prezentują one również długą żywotność i są świetnym wyborem dla każdego kierowcy, który nie ma zamiaru przeznaczać niebotycznych pieniędzy na zakup opon zimowych. Modele z tej serii oferują bowiem wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości. Mają one ponadto ładny profil z głębokimi rowkami, co zmniejsza ryzyko aquaplaningu.

Opony Tristar oraz wiele innych modeli pochodzących od długiej listy popularnych w branży producentów kupić możesz już dzisiaj w sklepie internetowym oponytanio.pl.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości