Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Yokohama

Yokohama

Opony Yokohama – japońskie opony wysokiej jakości

Yokohama to japoński producent ogumienia, który na lokalnym rynku, dokładniej w Jokohamie, pojawił się w 1917 roku. Bardzo szybko jednak pokazał, jak wiele potrafi, zaledwie kilka lat później dostając się na rynek międzynarodowy, eksportując przede wszystkim opony przemysłowe i do samochodów ciężarowych. Obecnie jego oferta jest zdecydowanie bardziej rozbudowana, a profesjonalnie wykonane opony Yokohama cieszą się zainteresowaniem na całym świecie, dając producentowi silną siódmą pozycję wśród wszystkich najważniejszych firm na rynku ogumienia.

Yokohama – opony na każdą porę roku

Każdy kierowca bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważny temat stanowią opony i ich odpowiednie dobranie. Jeżeli decydujesz się na ogumienie sezonowe, na pewno powinieneś zapoznać się z przedstawianą przez nas ofertą. Wśród wszystkich propozycji w naszym sklepie oponytanio.pl znajdziesz najlepsze opony zimowe oraz opony letnie prezentowane przez Yokohamę. Możesz także poznać całkiem atrakcyjne opony całoroczne – po prostu wybierz to, co najbardziej odpowiada Twoim preferencjom i ciesz się komfortową jazdą niezależnie od aktualnej pory roku.

Opony w atrakcyjnych cenach

Poszukiwania opon, które byłyby jednocześnie dobre i tanie, bardzo rzadko kończą się oczekiwanym sukcesem. Nasz sklep postara się jednak pomóc Ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz. Znajdziesz u nas wyłącznie tanie opony charakteryzujące się najwyższą jakością. Te, które produkuje Yokohama, na pewno do nich należą. Stawiając na nie, otrzymujesz gwarancję zadowolenia każdego dnia.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości