Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

WYSTAWA FOTOGRAFII “FORM AND DESIRE THE CAL – PIRELLI COLLECTION”

09/01/15

Sala Kariatyd Mediolańskiego Pałacu Królewskiego gościła wydarzenie zarezerwowane dla światowej prasy, podczas którego zaprezentowano wystawę „Form and Desire – The Cal, Pirelli Collection”. Została ona otwarta dla publiczności, która będzie mogła obejrzeć ją do 22 lutego 2015. Wystawa której kuratorem jest Walter Gaudagnini i Amadeo M.Turello, promowana jest przez departament kultury miasta Mediolanu. Wystawa zorganizowana i stworzona przez Pałac Królewski oraz GAmm Giunti, doszła do skutku dzięki wkładowi Pirelli, który dostarczył fotografie z archiwów kalendarza Pirelli.


W wydarzeniu wzięli udział m.in. burmistrz Mediolanu, Giuliano Pisapia, Wyłączny Pełnomocnik Rządu na Expo Milano 2015 S.p.A. oraz Dyrektor Zarządzający Expo 2015 S.p.A., Giuseppe Sala, prezydent Giunti Editore, Sergio Giunti oraz prezez i Dyrektor Generalny Pirelli, Marco Tronchetti Provera.


Konferencja prasowa była okazją do uczczenia inicjatywy, która gromadzi zdjęcia z kalendarza oraz historie opowiedziane przez fotografów w jednej z najbardziej znaczących w Mediolanie i całych Włoszech instytucji kulturalnych. Wydarzenie odbyło się dzień po prezentacji edycji kalendarza Pirelli na rok 2015, który zapowiada się być rokiem szczególnym zarówno dla Mediolanu jak i całych Włoch, odkąd wiadomo, że kraj ten będzie gospodarzem Światowej Wystawy w maju 2015 roku.


Właśnie z tego powodu wieczór konferencji obfitował w wiele kosmopolitycznych elementów wspólnych dla Expo Milano 2015 oraz Pirelli, firmy, która zawsze stanowiła symbol włoskiego szyku na całym świecie. Wydarzenie zostało ciekawie poprowadzone przez Evę Herzingovą – modelkę, która została uwieczniona w edycji kalendarza Pirelli z 1998 roku, a następnie przekształciło się w kulinarne show, zainspirowane hasłem wystawy „Karmienie planety: energia dla życia”, które poprowadziło trzech czołowych włoskich szefów kuchni: Adrea Berton oraz ambasadorzy Expo Milano 2015, Carl Cracco i Davide Oldani. Jako gość specjalny wieczoru towarzyszyła im Candice Huffine – jedna z modelek występujących w ostatnio zaprezentowanej, najnowszej edycji kalendarza Pirelli, autorstwa Stevena Meisela.


„Pełne energii zdjęcia, które odnoszą się do międzynarodowego smaku: wszystkie cechy, jakie uczyniły Kalendarz Pirelli tak sławnym na świecie, można z łatwością odszukać w dwustu ujęciach, wybranych na wystawę „The Cal: Form and Desire”, która ma wspierać ważną rolę Mediolanu, jako gospodarza Światowej Wystawy” – skomentował Guseppe Sala, Wyłączny Komisarz na Expo Milano 2015 i dyrektor Zarządzający Expo 2015 S.p.A., podkreślając jednocześnie, że „fotografie autorstwa wielkich mistrzów oraz ludzie, których przedstawiają, opowiadają historię tego unikalnego przedsięwzięcia, które w ciągu pięćdziesięciu lat stało się synonimem oryginalności i stylu: zawsze znajdowało swoją własną drogę, nie sprzeniewierzając się swojej tradycji. Dokładnie taki sam charakter przejawia Expo Milano 2015. Nie zdradzając swojego innowacyjnego charakteru i postępu, które od czasu Wielkiej Wystawy w 1851 r. zawsze były znakami rozpoznawczymi tego przedsięwzięcia. Wystawa Światowa, goszcząca we Włoszech od 1 maja do 31 października przyszłego roku, zmierzy się z poważnymi wyzwaniami w dziedzinie żywienia i zrównoważonego rozwoju, kładąc przy tym szczególną uwagę na design oraz nowe formy, tak charakterystyczne dla Mediolanu. Państwa z całego świata będą wspierać podejście poprzez architekturę pawilonów wystawowych oraz szereg wydarzeń, które umożliwią 20 milionom odwiedzającym cieszyć się tym wyjątkowym doświadczeniem; to zaproszenie dla wszystkich do przybycia i wzięcia udziału w Expo Milano 2015.”


„Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że Giunti przy wsparciu Mediolanu i udziale w Expo, zdecydowało się stworzyć wystawę na temat kalendarza Pirelli” – powiedział Marc Tronchetti Provera, prezydent i CEO Pirelli. „To, co ma się tu wydarzyć, zapowiada się jako szczególny rok dla Mediolanu i Włoch. Ze względu na Expo zarówno miasto, jak i kraj mają przed sobą z jednej strony obowiązek, a z drugiej zaszczyt bycia w centrum uwagi całego świata. Udział w wystawie, wsparcie oraz udostępnienie materiałów z pięćdziesięciu lat „The Cal” jest jedną z dróg, poprzez którą Pirelli pragnie wesprzeć to ważne wydarzenie. Mamy nadzieję, że Mediolan będzie pierwszym miejscem na trasie, która przeniesie kalendarz do najbardziej prestiżowych muzeów na świecie, dzięki czemu będziemy mogli rozpowszechnić jeden z symboli włoskiego koncernu, który zawsze postrzegał swój kosmopolityczny charakter jako jedną ze swoich mocnych stron.”


Od 21 listopada 2014 r. do 22 lutego 2015 r., Pałac Królewski w Mediolanie gości wystawę „Form and Desire. The Cal – Pirelli Collection”, przedstawiającą wybór 200 fotografii wybranych z kalendarzy Pirelli od jego początków do dnia dzisiejszego.


Wystawa pod kuratorstwem Waltera Gudaagnini’ego i Amedeo M. Turelli’ego, promowana przez mediolański departament kultury, pod patronatem Expo 2015 oraz zorganizowana i stworzona przez Pałac Królewski i GAmmi Giunti, stała się możliwa dzięki znacznemu wkładowi Pirelli, które otworzyło swoje archiwa, dzięki czemu kuratorzy mogli dokonać wyboru zdjęć na wystawę spośród tysięcy autorstwa najlepszych fotografów na świecie. Kalendarz, który szybko stał się obiektem kultu wśród kolekcjonerów, od ponad 50 lat interpretował społeczne i kulturalne zmiany, a także był świadkiem nowych trendów w modzie, uchwyconych przez takich współczesnych mistrzów jak: Herb Ritts, Richard Avedon, Peter Lindberg, Bruce Weber, Peter Beard, Steve McCurry, Patrick Demarchelier czy Steven Meisel.


Galeria zdjęć na wystawie „Form and Desire” przedstawia przewodnik tematyczny, który bada, porównuje i odróżnia relacje, analogie, cytaty, podobieństwa oraz różnice pomiędzy zdjęciami z okresu ponad półwiecza. Wystawa rozwija się w trakcie przechodzenia przez każdą z pięciu sal. Każda z nich jest poświęcona elementom wspólnym na zdjęciach; od uwodzenia do prowokacji oraz od mitologii do elegancji.


Wystawa rozpoczyna się od części zatytułowanej Oczarowując świat, przedstawiającej fotografie, które zostały zrobione przynajmniej w 1972 roku w celu nakierowania widza na dwa, fundamentalne elementy: krajobraz i ekspresję modelki.


Jedną z cech, występujących niemal jak co roku, jest cytat kulturowy, inspiracja, która innymi słowy stanowi formę powtórzenia źródła, które nie stara się współzawodniczyć z oryginałem, ale okazuje szacunek dla wybranych pomników historii sztuki.


Fotograf i jego muza (uwiedziona przez sztukę) jest na przykład analizą działa Arthura Elgorta z 1990 roku w hołdzie dla Leni Riedfenstahl i pracy stworzonej w następnym roku przez Clive’a Arrowsmitha, która przedstawia sekwencje parafraz dzieł takich starych mistrzów jak Delacroix, Velazquez czy Rembrandt. Są również inni, których korzeni poszukuje się w symbolach i charakterach z mitologii oraz we wcieleniach, tacy jak Joyce Tenneson czy Karl Lagerfeld.


Sekcja zatytułowana Niedyskretne spojrzenie skupia się na fotografiach, które przedstawiają mieszankę prowokacji, swawolności i transgresji, zaznaczając również inne elementy typowe dla Kalendarza.


Od swoich pierwszych dni kalendarz Pirelli przedstawiał zdjęcia, które zostały skonstruowane na zasadach modernizmu, gdzie wizja fotograficzna detali, sposób w jaki świat się zmienia poprzez to, jak jest pokazany oraz metamorfozy przedmiotów uchwyconych w obiektywie, stanowią niezbędne elementy językowe, które odcisnęły swoje piętno w zakresie gatunków sztuki oraz profesjonalizmu przez lata.


W Podstępnej naturze zwiedzający będą mogli podziwiać prace Briana Duffy’ego oraz Petera Knapppa, a potem kierując się dalej, docenić szczyty wirtualnego świata, wykorzystującego kształty, zainspirowane śladami pozostawionymi przez opony na ciałach modelek, autorstwa Uwe Ommera. Następne mogą zobaczyć prace Barry’ego Lategana oraz Nicka Knighta, późniejszego autora jednej z niekwestionowanie najbardziej niezwykłych i zaskakujących edycji, poświęconych eksperymentowi jako elementowi języka fotografii, który wyłamuje się z gatunku, polegającego na komponowaniu przy użyciu figur i krawędzi o czysto abstrakcyjnym charakterze.


Wystawa ma swoją puentę w części pt. Ciało na scenie, która zwraca uwagę na to, w jaki sposób kombinacja modelki i tła stanowi główną rolę podczas tworzenia poszczególnych edycji w historii kalendarza. Jest to przedmiot prac Normana Parkinsona i Berta Sterna, u których ludzie, miejsca i ubrania stają się postaciami, scenami teatralnymi i filmowymi, kostiumami oraz studiami fotograficznymi: nie ukrywają się przed oglądającym, ale odsłaniają swoją esencję jako wspaniałe maszyny do budowy równoległej rzeczywistości. To podejście zostało skrystalizowane dzięki zaskakującej sekwencji, stworzonej przez Petera Lindbergha w 2002 r., w której modelka gra samą siebie pozując do Kalendarza, i w której w sposób zamierzony nałożone zostały na siebie role i miejsca na siebie. W mniej wypowiedziany sposób Peter Beard stworzył scenę prawdziwej podróży w stronę egzotyki, inscenizując grę, która wydaje się prowokować odbiorców i skłaniać ich do zastanowienia, gdzie właściwie leży granica między rzeczywistością a jej projekcją.


Wystawie towarzyszy katalog, opublikowany przez GAmm Giunti, zawierający eseje Waltera Guadagniniego, Amedeo M. Turello oraz Alberta Barbery, a także notki biograficzne 42 fotografów.


Źródło: pirelli.com
Continental wzmacnia najlepsze silniki na rynku 23/02/16 Continental wzmacnia najlepsze silniki na rynku
Inteligentne szyby samochodowe od Continental 23/02/16 Inteligentne szyby samochodowe od Continental
Automatyczne prowadzenie od 2025 roku? 23/02/16 Automatyczne prowadzenie od 2025 roku?
Samochodowe centrum rozrywki Continental 23/02/16 Samochodowe centrum rozrywki Continental
Opony ciężarowe Goodyear gotowe na Dakar 2016 08/02/16 Opony ciężarowe Goodyear gotowe na Dakar 2016
Goodyear i Dunlop zapewniają zimową przyczepność nowemu BMW serii 7 08/02/16 Goodyear i Dunlop zapewniają zimową przyczepność nowemu BMW serii 7
II edycja kampanii Złote Zasady Michelin 05/02/16 II edycja kampanii Złote Zasady Michelin
Goodyear i Juventus działają razem na rzecz bezpieczeństwa zawodników i kierowców 05/02/16 Goodyear i Juventus działają razem na rzecz bezpieczeństwa zawodników i kierowców
Oponytanio.pl: Prosty i praktyczny przewodnik po oponach zimowy 01/02/16 Oponytanio.pl: Prosty i praktyczny przewodnik po oponach zimowy
Otwórz auto smartfonem dzięki Continental 18/01/16 Otwórz auto smartfonem dzięki Continental
Dębica ponownie wśród Najcenniejszych Polskich Marek 18/01/16 Dębica ponownie wśród Najcenniejszych Polskich Marek
Wyniki finansowe Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. 18/01/16 Wyniki finansowe Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.
Goodyear i Dębica świętują 20. rocznicę 18/01/16 Goodyear i Dębica świętują 20. rocznicę
Hamowanie złych nawyków 22/12/15 Hamowanie złych nawyków
Continental partnerem kampanii NCAP „Stop wypadkom” 22/12/15 Continental partnerem kampanii NCAP „Stop wypadkom”
Stereotypy za kółkiem – jak Cię widzą, tak oceniają! 22/12/15 Stereotypy za kółkiem – jak Cię widzą
Nowa opona rolnicza Michelin – wszechstronność i wytrzymałość 17/12/15 Nowa opona rolnicza Michelin – wszechstronność i wytrzymałość
Continental wyznacza przyszłość motoryzacji 02/11/15 Continental wyznacza przyszłość motoryzacji
Opony Continental polecane na zimę 02/11/15 Opony Continental polecane na zimę
Rusza druga edycja akcji Zimoaktywni! 02/11/15 Rusza druga edycja akcji Zimoaktywni!
Michelin i Harley-Davidson zacieśniają współpracę 06/10/15 Michelin i Harley-Davidson zacieśniają współpracę
Continental na 15. targach Inter Cars 06/10/15 Continental na 15. targach Inter Cars
Bridgestone rozszerza współpracę z Daimlerem 31/08/15 Bridgestone rozszerza współpracę z Daimlerem
O 20% krótsza droga hamowania w 15 lat 31/08/15 O 20% krótsza droga hamowania w 15 lat
Continental otrzymuje kolejną nagrodę za innowacyjność! 31/08/15 Continental otrzymuje kolejną nagrodę za innowacyjność!
Bridgestone i instruktorzy Speed-Day radzą jak bezpiecznie jeździć jednośladami 31/08/15 Bridgestone i instruktorzy Speed-Day radzą jak bezpiecznie jeździć jednośladami
Continental w Tour de France 2015 31/08/15 Continental w Tour de France 2015
Jeep Renegade i Goodyear wyruszają na podbój świata 31/05/15 Jeep Renegade i Goodyear wyruszają na podbój świata
Opony Continental na pierwszym wyposażeniu Skody Superb 31/05/15 Opony Continental na pierwszym wyposażeniu Skody Superb
Konkurs Goodyear 31/05/15 Konkurs Goodyear'a
Kolejne podium RMF 4RACING Team i Goodyeara 19/05/15 Kolejne podium RMF 4RACING Team i Goodyeara
Goodyear wprowadza opony zawierające krzemionkę nowej generacji 19/05/15 Goodyear wprowadza opony zawierające krzemionkę nowej generacji
Rusza konkurs młodych zespołów "Dobre dźwięki" 19/05/15 Rusza konkurs młodych zespołów "Dobre dźwięki"
Wyniki finansowe Firmy Oponiarskiej Dębica SA za I kwartał 2015 roku 19/05/15 Wyniki finansowe Firmy Oponiarskiej Dębica SA za I kwartał 2015 roku
Gdzie czujemy się najlepiej? Nie w egzotycznych krajach, ale tam, gdzie jest rodzina 05/05/15 Gdzie czujemy się najlepiej? Nie w egzotycznych krajach
Zmarł François Michelin 05/05/15 Zmarł François Michelin
Ciężarówki będą ponownie rywalizować na Goodyearach 24/04/15 Ciężarówki będą ponownie rywalizować na Goodyearach
Continental wspiera VI piłkarskie Mistrzostwa Polski 24/04/15 Continental wspiera VI piłkarskie Mistrzostwa Polski
FIAT 500X z dwoma modelami opon Goodyear 21/04/15 FIAT 500X z dwoma modelami opon Goodyear
Ekologiczna uprawa opon Continental 31/03/15 Ekologiczna uprawa opon Continental
Opona Bridgestone Turanza T001 wyróżniona przez ADAC i Auto Moto 31/03/15 Opona Bridgestone Turanza T001 wyróżniona przez ADAC i Auto Moto
Bridgestone BattleCross X20 31/03/15 Bridgestone BattleCross X20
Dębica i Goodyear oszczędzają wodę 27/03/15 Dębica i Goodyear oszczędzają wodę
Nowa Dębica Presto UHP 27/03/15 Nowa Dębica Presto UHP
Dębica finansuje kolejne semestry Politechniki Dziecięcej w Dębicy 27/03/15 Dębica finansuje kolejne semestry Politechniki Dziecięcej w Dębicy
Nowa inwestycja Michelin w Olsztynie 23/03/15 Nowa inwestycja Michelin w Olsztynie
MICHELIN CrossClimate - opona letnia z homologacją zimową 23/03/15 MICHELIN CrossClimate - opona letnia z homologacją zimową
Ukazał się Czerwony Przewodnik Michelin „Main Cities of Europe 2015” 23/03/15 Ukazał się Czerwony Przewodnik Michelin „Main Cities of Europe 2015”
ContiPremiumContact 5 zwycięzcą testów opon letnich 10/03/15 ContiPremiumContact 5 zwycięzcą testów opon letnich
Continental otrzymał tytuł Superbrands 10/03/15 Continental otrzymał tytuł Superbrands
Bridgestone podczas 85 Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie 02/03/15 Bridgestone podczas 85 Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie
Kolejny rekordowy sezon Bridgestone w MotoGP 02/03/15 Kolejny rekordowy sezon Bridgestone w MotoGP
Opony Bridgestone VT-TRACTOR klasy premium 02/03/15 Opony Bridgestone VT-TRACTOR klasy premium
PIRELLI: TRZECIA SESJA TESTOWA PRZED SEZONEM 02/03/15 PIRELLI: TRZECIA SESJA TESTOWA PRZED SEZONEM
Michelin nagrodzony za innowacyjną technologię 24/02/15 Michelin nagrodzony za innowacyjną technologię
Grupa Michelin publikuje wyniki za 2014 rok 24/02/15 Grupa Michelin publikuje wyniki za 2014 rok
85 lat Goodyeara w Polsce: Goodyear wciąż zaskakuje 12/02/15 85 lat Goodyeara w Polsce: Goodyear wciąż zaskakuje
Goodyear ponownie w czołówce najlepszych europejskich i polskich pracodawców 12/02/15 Goodyear ponownie w czołówce najlepszych europejskich i polskich pracodawców
Goodyear głównym dostawcą opon dla HOYER 12/02/15 Goodyear głównym dostawcą opon dla HOYER
Bridgestone wprowadza CAIS - nową technologię oceny zużycia opon 12/02/15 Bridgestone wprowadza CAIS - nową technologię oceny zużycia opon
Detroit – North American International Auto Show 2015 10/02/15 Detroit – North American International Auto Show 2015
MICHELIN Radial NZG Technology 10/02/15 MICHELIN Radial NZG Technology
Klasa AA w 8 rozmiarach opon Goodyear 21/01/15 Klasa AA w 8 rozmiarach opon Goodyear
Dębica wspiera projekt Złoty Krążek 21/01/15 Dębica wspiera projekt Złoty Krążek
WYSTAWA FOTOGRAFII “FORM AND DESIRE THE CAL – PIRELLI COLLECTION” 09/01/15 WYSTAWA FOTOGRAFII “FORM AND DESIRE THE CAL – PIRELLI COLLECTION”
Goodyear nagrodzony za innowacje 05/01/15 Goodyear nagrodzony za innowacje
Bridgestone otwiera kolejny rozdział współpracy z Mercedesem 29/12/14 Bridgestone otwiera kolejny rozdział współpracy z Mercedesem
Badanie Goodyera - rodzice nie są dla dzieci wzorem bezpiecznego kierowcy 29/12/14 Badanie Goodyera - rodzice nie są dla dzieci wzorem bezpiecznego kierowcy
Floty wybierają Goodyear FleetFirst 17/12/14 Floty wybierają Goodyear FleetFirst
Goodyear Dunlop otwiera centrum badawcze na kole podbiegunowym 17/12/14 Goodyear Dunlop otwiera centrum badawcze na kole podbiegunowym
Bridgestone z tytułem Superbrands 2014/2015 01/12/14 Bridgestone z tytułem Superbrands 2014/2015
Gdzie rodzą się innowacje Goodyear? 01/12/14 Gdzie rodzą się innowacje Goodyear?
TIP Trailer Services i Goodyear dalej razem 26/11/14 TIP Trailer Services i Goodyear dalej razem
Raport finansowy spółki Dębica S.A. 19/11/14 Raport finansowy spółki Dębica S.A.
Goodyear RT-5D jako pierwsze wyposażenie maszyn Volvo 19/11/14 Goodyear RT-5D jako pierwsze wyposażenie maszyn Volvo
Dębica dla Politechniki Dziecięcej 04/11/14 Dębica dla Politechniki Dziecięcej
Dębica dla Małych Europejczyków 04/11/14 Dębica dla Małych Europejczyków
Bridgestone sponsoruje więcej imprez podczas Audi FIS Ski World Cup 04/11/14 Bridgestone sponsoruje więcej imprez podczas Audi FIS Ski World Cup
Continental laureatem Automotive News PACE 04/11/14 Continental laureatem Automotive News PACE
Continental WinterContactTM TS 850 P – nowa opona zimowa Continental 23/10/14 Continental WinterContactTM TS 850 P – nowa opona zimowa Continental
Bezpośredni TPMS od Continentala 23/10/14 Bezpośredni TPMS od Continentala
Mercedes zdobywa mistrzowski tytuł wśród konstruktorów na oponach Pirelli 21/10/14 Mercedes zdobywa mistrzowski tytuł wśród konstruktorów na oponach Pirelli
Dębica wspiera przyszłych gimnazjalistów i maturzystów 21/10/14 Dębica wspiera przyszłych gimnazjalistów i maturzystów
Nagroda BMW Innovation Supplier dla Bridgestone 21/10/14 Nagroda BMW Innovation Supplier dla Bridgestone
Elektronicznie sterowane układy hamulcowe Continental świętują 30. urodziny 15/10/14 Elektronicznie sterowane układy hamulcowe Continental świętują 30. urodziny
Rekord świata w Berlińskim Maratonie z udziałem Continental 15/10/14 Rekord świata w Berlińskim Maratonie z udziałem Continental
Nowatorskie opony Michelin na wszystkie zimowe nawierzchnie 06/10/14 Nowatorskie opony Michelin na wszystkie zimowe nawierzchnie
Goodyear wprowadza dziewiątą generację opony zimowej UltraGrip 30/09/14 Goodyear wprowadza dziewiątą generację opony zimowej UltraGrip
Goodyear produkuje bieżniki do opon z odpadów ryżowych 29/09/14 Goodyear produkuje bieżniki do opon z odpadów ryżowych
Bridgestone prezentuje swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych 29/09/14 Bridgestone prezentuje swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych
10/09/14
GOODFEST 2014 - podsumowanie 03/09/14 GOODFEST 2014 - podsumowanie
Raport finansowy Firmy Oponiarskiej Debica SA za pierwsze półrocze 2014 roku 03/09/14 Raport finansowy Firmy Oponiarskiej Debica SA za pierwsze półrocze 2014 roku
Daniel Ricciardo odnosi zwycięstwo drugi raz z rzędu 01/09/14 Daniel Ricciardo odnosi zwycięstwo drugi raz z rzędu
BMW i8 na oponach Bridgestone 01/09/14 BMW i8 na oponach Bridgestone
Continental zaprosił dzieci z domu dziecka na mecz Bundesligi 01/09/14 Continental zaprosił dzieci z domu dziecka na mecz Bundesligi
Zapowiedź GOODFEST 2014 22/08/14 Zapowiedź GOODFEST 2014
85 lat Goodyeara w Polsce: Symbole Goodyeara 13/08/14 85 lat Goodyeara w Polsce: Symbole Goodyeara
Continental prezentuje nowy wyświetlacz HUD 13/08/14 Continental prezentuje nowy wyświetlacz HUD
08/08/14
MAN będzie jeździł na oponach Goodyeara KMAX i FUELMAX 06/08/14 MAN będzie jeździł na oponach Goodyeara KMAX i FUELMAX
U młodych kierowców należy kształtować odpowiedzialną postawę za kółkiem 31/07/14 U młodych kierowców należy kształtować odpowiedzialną postawę za kółkiem
Polska srebrnym medalistą w turnieju Continentala 31/07/14 Polska srebrnym medalistą w turnieju Continentala
85 lat Goodyeara w Polsce 22/07/14 85 lat Goodyeara w Polsce
Goodyear rozszerza asortyment TreadMax linii opon KMAX i FUELMAX 22/07/14 Goodyear rozszerza asortyment TreadMax linii opon KMAX i FUELMAX
Goodyear TruckForce udziela pomocy drogowej w około 2 godziny 14/07/14 Goodyear TruckForce udziela pomocy drogowej w około 2 godziny
Dębica liderem rankingu "Złotej Setki Podkarpacia" 14/07/14 Dębica liderem rankingu "Złotej Setki Podkarpacia"
Volvo stawia na opony Michelin 11/07/14 Volvo stawia na opony Michelin
Pirelli Scorpion w Rajdowych Mistrzostwach Świata w Polsce 27/06/14 Pirelli Scorpion w Rajdowych Mistrzostwach Świata w Polsce
Bridgestone Oficjalnym Partnerem Igrzysk Olimpijskich 24/06/14 Bridgestone Oficjalnym Partnerem Igrzysk Olimpijskich
FUELMAX S i FUELMAX D liderami testu oporów toczenia TÜV SÜD 18/06/14 FUELMAX S i FUELMAX D liderami testu oporów toczenia TÜV SÜD
Dunlop Sport Maxx Race do ekskluzywnego Mercedesa AMG 18/06/14 Dunlop Sport Maxx Race do ekskluzywnego Mercedesa AMG
Michelin oficjalnym dostawcą opon do wyścigów MotoGP 12/06/14 Michelin oficjalnym dostawcą opon do wyścigów MotoGP
Ostatnie przygotowania przed 24-godzinną rywalizacją 12/06/14 Ostatnie przygotowania przed 24-godzinną rywalizacją
PIRELLI PODAJE MIESZANKI OGUMIENIA NA WYŚCIGI Z GRAND PRIX WĘGIER WŁĄCZNIE 10/06/14 PIRELLI PODAJE MIESZANKI OGUMIENIA NA WYŚCIGI Z GRAND PRIX WĘGIER WŁĄCZNIE
Zmiany w Zarządzie oraz Radzie Nadzorczej Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. 10/06/14 Zmiany w Zarządzie oraz Radzie Nadzorczej Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.
TYLKO JEDEN PIT STOP ZWYCIĘSKĄ STRATEGIĄ W MONAKO 27/05/14 TYLKO JEDEN PIT STOP ZWYCIĘSKĄ STRATEGIĄ W MONAKO
ZMIENNE WARUNKI PODCZAS TRENINGÓW W MONAKO 23/05/14 ZMIENNE WARUNKI PODCZAS TRENINGÓW W MONAKO
DONNINGTON PARK ŚWIADKIEM WPROWADZENIA NOWEJ OPONY PIRELLI 23/05/14 DONNINGTON PARK ŚWIADKIEM WPROWADZENIA NOWEJ OPONY PIRELLI
SUPERMIĘKKIE OPONY P ZERO „CZERWONE” ZALICZAJĄ TEGOROCZNY DEBIUT,OBOK MIĘKKICH OPON P ZERO „ŻÓŁTYCH” 23/05/14 SUPERMIĘKKIE OPONY P ZERO „CZERWONE” ZALICZAJĄ TEGOROCZNY DEBIUT
Wyniki finansowe Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. za pierwszy kwartał 2014 roku 19/05/14 Wyniki finansowe Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. za pierwszy kwartał 2014 roku
Continental zdobywcą nagrody GreenTec Award 2014 za gumę z dmuchawców 16/05/14 Continental zdobywcą nagrody GreenTec Award 2014 za gumę z dmuchawców
METZELER SPORTEC M7 RR OCENIONA JAKO NAJLEPSZA OPONA SUPERSPORT WEDŁUG NIEMIECKIEGO MAGAZYNU MOTORRAD 13/05/14 METZELER SPORTEC M7 RR OCENIONA JAKO NAJLEPSZA OPONA SUPERSPORT WEDŁUG NIEMIECKIEGO MAGAZYNU MOTORRAD
Red Dot Design Award dla nowej opony marki Uniroyal 05/05/14 Red Dot Design Award dla nowej opony marki Uniroyal

oponytanio.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Akceptuję