Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

KESKIN KT5 New Block Light Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

KESKIN KT5 New Block Light felgi aluminiowe to oryginalny design

Keskin to niemiecka firma z długą tradycją, sięgającą aż 1985 roku. Oferuje ona doskonałej jakości opony oraz felgi aluminiowe, które wyróżnia:

  • Perfekcja w każdym detalu
  • Świetne zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych
  • Unikalne wzornictwo dostępne w rozsądnej cenie

Filozofią Keskin jest oferowanie najwyższej jakości felg aluminiowych o bezkompromisowej jakości i perfekcyjnym wykonaniu. Wszystkie felgi aluminiowe Keskin zostały opracowane w Niemczech zgodnie z obowiązującymi tam surowymi standardami. Wyposażając swoje auto w jeden z modeli marki możesz mieć więc pewność, że Twoje bezpieczeństwo na drodze było priorytetem podczas procesu projektowania i produkcji. Ponadto, felgi Keskin nadadzą Twojemu samochodowi wyjątkowego i wyróżniającego się wyglądu, który jednak zawsze pozostanie ponadczasowy.

Keskin KT5 New Block Light felgi aluminiowe - świetna decyzja

Każdy, kto pragnie nadać swojemu autu wyjątkowego i oryginalnego wyglądu, powinien zwrócić szczególną uwagę na Keskin KT5 New Block Light felgi aluminiowe. Jest to model, którego design znacznie różni się od tego prezentowanego przez inne felgi z oferty marki. Nie ma on bowiem klasycznych szprych, a jedynie pięć lekko trójkątnych otworów, które nadadzą każdemu autu bardzo mocnego wizerunku. Na całej długości obręczy felgi poprowadzone są natomiast nity, które jedynie wzbogacają efekt silnej prezencji całości. Felgi te dostępne są w rozmiarach 9,0 x 17", 9,5 x 18", 8,5 x 19" oraz 9,0 x 20" w opcjach z czterema oraz z pięcioma otworami na śruby.

Keskin KT5 New Block Light felgi aluminiowe kupić możesz w okazyjnej cenie tylko na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję