Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
AEZ AEZ Reef SUV Felgi aluminiowe

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 6 dni roboczych.

AEZ Reef SUV alufelgi - stylowy model dla dużych aut

Niemiecka marka felg aluminiowych AEZ słynie z jakości proponowanych produktów oraz ich różnorodności. Dzięki stosowaniu i rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz stałym podążaniu za bieżącymi tendencjami na rynku motoryzacyjnym, firma ta w krótkim czasie zjednała sobie całe rzesze fanów z całej Europy. Na popularność wśród kierowców wpływ ma również fakt, że alufelgi AEZ dostępne są dla wielu rodzajów pojazdów, dlatego każdy fan czterech kółek – czy to małych aut miejskich, czy też dużych samochodów terenowych – na pewno znajdzie w asortymencie tej firmy coś dla siebie.

Jednym z modeli marki, które przeznaczone są do bardzo konkretnego typu aut, są AEZ Reef SUV alufelgi. Jak sama nazwa na to wskazuje, zaprojektowane zostały one specjalnie z myślą o większych samochodach typu SUV. Cechą charakterystyczną tych felg jest dziesięć szprych z robiącym wrażenie połyskiem. Reef SUV jest modelem w kolorze czarnym z matowym wykończeniem , jednak szprychy wykonane zostały w odcieniu srebra, co stwarza wspaniałe efekty wizualne nawet wtedy, gdy auto stoi na parkingu.

Model ten pozwala na dobrą widoczność pomalowanych zacisków i bębnów hamulcowych, co jedynie nada kołom dodatkowego blasku i atrakcyjności. Kupić go można w rozmiarach 19" i 20".

AEZ Reef SUV alufelgi oraz inne modele felg aluminiowych od wielu producentów zamówić możesz już teraz na stronie sklepu internetowego oponytanio.pl.

oponytanio.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Akceptuję