Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
AEZ AEZ Strike Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

AEZ Strike felgi aluminiowe to uniwersalny model dla każdego

Od połowy lat 90. stały rozwój jest nieodłączną częścią wizerunku niemieckiej marki AEZ. Podstawą tego sukcesu jest imponujący asortyment produktów: obok wszystkich standardowych rozmiarów felg od 13 do 20 cali, w ofercie marki dostępne są również felgi do samochodów terenowych oraz felgi kilkuczęściowe. Jednak oprócz najlepszych produktów, również innowacyjne pomysły i ciągłe dostosowywanie się do aktualnych trendów są niezwykle ważne dla stałego i skutecznego wzrostu firmy. Dzięki temu AEZ jest marką obecną na większości rynku europejskiego i powoli zaczyna przekraczać granice kontynentu.

Popularnie wśród modeli marki są AEZ Strike felgi aluminiowe, które prezentują oszałamiający, wieloramienny design ze szprychami sięgającymi aż do zewnętrznej obręczy, co daje wrażenie większego koła, nawet w przypadku samochodów kompaktowych. Model ten dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – matowym graficie i czarnym z polerowaną powierzchnią – oraz trzech rozmiarach – od 18 do 20 cali.

Dodatkowym atutem tego modelu jest fakt, że umożliwia on uwidocznienie pomalowanych zacisków hamulcowych, co jest bardzo silnym trendem wśród kierowców już od dłuższego czasu.

AEZ Strike felgi aluminiowe oraz wiele modeli tej i innych marek kupić możesz w sklepie internetowym oponytanio.pl. Po zamówieniu musisz poczekać tylko kilka dni, a przesyłka zostanie Ci dostarczona do rąk własnych!

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję