Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

DOTZ DOTZ Fast15 Felgi aluminiowe

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 3-5 dni roboczych.

Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

DOTZ Fast15 felgi aluminiowe – Twoje opony nabiorą lekkości

Ten nietypowy model tworzy konstrukcja składająca się z piętnastu, smukłych ramion. DOTZ Fast15 felgi aluminiowe wyglądają niesamowicie lekko i dynamicznie. Cienkie ramiona delikatnie zwężają się w kierunku rantu. Dodatkowo kształt ramion felgi dopasowuje się do kształtu otworów na śruby. DOTZ Fast15 felgi aluminiowe dzięki swojej nietypowej konstrukcji sprawiają wrażenie optycznie powiększonych, a połączenie kolorów dodatkowo wyróżnia ten model.

DOTZ Fast15 felgi aluminiowe – lekki efekt, stabilna konstrukcja

Marka DOTZ znana jest na rynku z dostępnych cen przy zachowaniu wysokiej jakości. DOTZ Fast15 felgi aluminiowe to nie tylko projekt estetyczny, ale też dający gwarancję dobrej jakości i bezpieczeństwa jazdy. Potwierdzić te cechy mogą certyfikaty jakości TUEV, zdobyte po przejściu dziesięciostopniowego programu kontroli jakości obejmującego m.in. symulację zderzenia z krawężnikiem, symulację siły bocznej i testy jezdne. Marka Alcar produkująca felgi Dotz przedstawia się na rynku znakiem „Made In Germany”, świadczącym o niemieckiej precyzji w fazie produkcji. Felgi tego producenta odporne są na trudne warunki zimowe i towarzyszące tej porze roku niekorzystne czynniki, np. sól i piasek. Powłoka aluminiowa została zabezpieczona specjalnym lakierem, dzięki czemu felga jest bardzo trwała. DOTZ Fast15 felgi aluminiowe dostępne są na stronie oponytanio.pl.
^