Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)
itWheels SOFIA Felgi aluminiowe
Rims Selector

Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Tutaj znajdziesz Przymierzalnia i konfigurator felg aluminiowych W naszej ofercie prezentujemy felgi aluminiowe renomowanego producenta Alcar. Marki felg AEZ, DEZENT, DOTZ i ENZO są znane i cenione w całej Europie. Zaufaj niemieckiej jakości! z zestawem montażowym i homologacją lub tabelą zastosowań.

Czas realizacji zamówień - do 10 dni roboczych.

itWheels SOFIA felgi aluminiowe - inny od pozostałych modeli marki

itWheels to wciąż bardzo młoda marka, która powstała zaledwie kilka lat temu. To, co jako pierwsze wyróżnia ją spośród konkurencji, to sposób nazywania produkowanych przez nią felg aluminiowych. Prawie wszystkie oferowane przez markę alufelgi noszą bowiem klasyczne damskie imiona.

Młody staż na rynku motoryzacyjnym nie powinien mieć zupełnie negatywnego wpływu na odbiór marki. Dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesne rozwiązania technologiczne, itWheels oferuje obecnie szeroką gamę wysokiej jakości felg w rozmiarach od 14 do 20 cali, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających kierowców. Klasyczne wzory i bardzo korzystny stosunek ceny do jakości sprawiają natomiast, że firma ta z każdym mijającym rokiem zdobywa coraz więcej oddanych fanów.

itWheels SOFIA felgi aluminiowe - sportowy model w klasycznym wydaniu

Większość z modeli marki itWheels prezentuje bardzo proste wzornictwo, jednak odrobinę odmienną tendencję wykazują itWheels SOFIA felgi aluminiowe. Ich piętnaście filigranowych szprych zapewnia niepowtarzalny , sportowy wygląd. Ponadto prezentować się one będą dobrze nie tylko w lecie, ale także na zaśnieżonych drogach - powłoka proszkowa sprawia, że itWheels SOFIA felgi aluminiowe doskonale sprawdzają się także zimą. Dobrze współpracują one z systemem monitorowania ciśnienia w oponach i mogą zostać dopasowane do modeli opon o średnicach 17 lub 18 cali.

Ten oraz wiele innych modeli marki itWheels, a także felgi oferowane przez długą listę innych producentów, zamówić możesz już teraz w sklepie internetowym oponytanio.pl. W odpowiednim doborze felg do Twojego samochodu pomoże Ci nasza inteligentna wyszukiwarka, która zaproponuje produkty doskonale do niego dopasowane na podstawie tylko kilku najważniejszych parametrów.

x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję